Gde počinje vojska - tu prestaje logika

1513

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Insan ::... Artiljrijsko ludilo ili nešto drugo? Vidim da su i petlje popustile da se upiškio a vjerovatno i ukakio Mr. GreenМислим да је то сцена из неког филма...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

voja64 ::I ovi se upišali al od smeha ili je VOTKA u venama...
Ni plavuša ga ovako ne bi urovila.



offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

voja64 ::I ovi se upišali al od smeha ili je VOTKA u venama...

Pre bi rekao da je ovo

online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Daj malo iz onija sa lađu ...


offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Video na zadatu temu, uglavom sa ruskih prostora

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28423
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Istrebitelj Suhoja
i
istrebitelj suvog, polusuvog i poluslatkog




offline
  • V. Uzelac
  • Pridružio: 28 Dec 2011
  • Poruke: 664
  • Gde živiš: Bačka Topola



Je l' samo meni nelogično da se na jedan snajperski položaj dejstvuje avionima na ovaj način? Meni deluje previše "luksuzno".

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

Mr. Green

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Avijacija za to i služi, samo mogli su neku ekonomičniju letelicu da podignu.

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Uzelac2106 ::

Je l' samo meni nelogično da se na jedan snajperski položaj dejstvuje avionima na ovaj način? Meni deluje previše "luksuzno".

Да су са собом имали минобацач, могли су да га прилично брзо овере.
Али не носе га са собом, и нису у близини својих арт. положаја.
Да је горе био неко са пар мб ко зна посао, доле би били у проблему.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2644 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 8 sakrivenih i 2529 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, Apok, Asteker, bb929, Blair, bobo85, bobomicek, Bobrock1, bojcistv, BORUTUS, branko7, bunker, cakija, cemix, coaaco, cole77, crnogorac, Darth Malak, DejvTroter, dekan.m, Dekster, delrey, Devil city 1989, Dimitrise93, Djota1, Dragan1998, DragoslavS, dule10savic, dusanobr, EVIDENTICAR, Folkstar, ghoost, gorankuba, Hans Gajger, HawX, Hitri, igorkozar83, IQ116, JimmyNapoli, Kajzer Soze, Kanader, kaput21, knutveliki, Koser, Leteća Krofna, LUDI, Manjane, MaRtInsrbija1993, Metanoja, Mihailo Gazdić, mikidragi, mikrimaus, Milan A. Nikolic, Mile14, milivoje_vatrogasac, MKK7, Nemanja Opalić, nenaddz, neutrino, nezavisni mislilac, niksa517, Nole, OgnjenMitric, omen, opt1, Otto Grunf, pein, probisic, Profesor_018, radza1, raptorsi, raster12, Ray1973, Resnica, scimitar19, sekretar, shiro, Sin Boskic, sombrero, SOVO515, stegonosa, styg, Tafocus, Tvrtko I, umpah-pah, Uros Cuore Sportivo, Valter071, Veless, Vica1958, vladaa012, Vlado82, vlado_pg, voja64, vojnik švejk, Walkers, XBMC, Yekaterinburg, zeka013, zgoljo, Zimbabwe, zmajbre, Zoran Rapajić, |_MeD_|, Žrnov, 79693