|
Poslao: 28 Jan 2019 16:12
|
offline
- Wisdomseeker

- Nezaboravni član
- Pridružio: 12 Feb 2007
- Poruke: 8618
|
Ovo je počasna straža na njihovom spomeniku/grobu neznanog junaka.
Ujedno i velika turistička atrakcija, zato i sve ove izmotancije.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jan 2019 20:02
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Važno je zauzeti pravi zaklon
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jan 2019 22:39
|
online
- Marko Marković
- Super građanin
- Pridružio: 01 Jan 2012
- Poruke: 1352
|
- 16Ovo se svidja korisnicima: Mercury, mushroom, kuntalo, A.R.Chafee.Jr., Bane san, LUDI, miodrag, GnaeusDomitiusAhenobarbus, Profica, Pera Ždera, pein, Sirius, RJ, aleksmajstor, Wisdomseeker, tomigun
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2019 12:42
|
offline
- Profica

- Super građanin
- Pridružio: 26 Maj 2010
- Poruke: 1418
- Gde živiš: Ajvar city
|
Bane san ::djox :: Синак, грешиш! Купаће гаће се навлаче са друге стране! :>
Закасао човек не зна где му дупе а где глава
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2019 21:03
|
offline
- Trpe Grozni
- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Apr 2008
- Poruke: 5955
|
Vidite da je obelezen za pancirno-zapaljive zadatke, uostalom kao i municija na njemu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2019 23:09
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2019 23:29
|
offline
- Pridružio: 12 Okt 2015
- Poruke: 1950
|
Napisano: 29 Jan 2019 23:10
Profica ::Bane san ::djox :: Синак, грешиш! Купаће гаће се навлаче са друге стране!
Закасао човек не зна где му дупе а где глава
Moje mišljenje je da, na ovom ljutom ratniku su gaće od supruge,djevojke nošene 7 dana.
Vjerovatno je i ispraćen uz pjesmu "ajde za Bogom dragi dragane, nikada ne pucalo na te, čuvaj mi se puške čuvaj, čuvaj mi se topa i granate"
Dopuna: 29 Jan 2019 23:29
RJ ::
Gadjaš pravo u srce, da mi neko ponudi noć sa ove dvije ili par sati sa Tigrom (da malko zaverglam,provozam,po mogućnosti opalim) , ja bih izabrao tenk jer zena ima na sve strane ali Pz VI je unikat!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Feb 2019 14:09
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
Наступление НАТО на Россию завязло и захлебнулось... В прямом смысле слова
moj grubi prevod ispod slike od vedžbe NatoIsta nomad oko granice sa Rusijom...
Nato nastupanje na Rusiju je zaglavljeno i ugušeno ...U pravom smislu te reči..
Sliku je na svom Vk.com profilu okačio tavariš Juri Pašolok uz napomenu da je za :
Специально для тех, кто смеется по поводу наличия бревна самовытаскивания на советской технике.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|