Gde počinje vojska - tu prestaje logika

1573

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Ovo je počasna straža na njihovom spomeniku/grobu neznanog junaka.

Ujedno i velika turistička atrakcija, zato i sve ove izmotancije.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • bibliotekar u penziji
  • Pridružio: 19 Jul 2013
  • Poruke: 3621
  • Gde živiš: ZR

djox ::Синак, грешиш! Купаће гаће се навлаче са друге стране! Mr. Green



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Važno je zauzeti pravi zaklon

online
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Bane san ::djox ::Синак, грешиш! Купаће гаће се навлаче са друге стране! :>
Закасао човек не зна где му дупе а где глава

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Vidite da je obelezen za pancirno-zapaljive zadatke, uostalom kao i municija na njemu. Wink Very Happy

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1950

Napisano: 29 Jan 2019 23:10

Profica ::Bane san ::djox ::Синак, грешиш! Купаће гаће се навлаче са друге стране! Mr. Green
Закасао човек не зна где му дупе а где глава


Moje mišljenje je da, na ovom ljutom ratniku su gaće od supruge,djevojke nošene 7 dana.
Vjerovatno je i ispraćen uz pjesmu "ajde za Bogom dragi dragane, nikada ne pucalo na te, čuvaj mi se puške čuvaj, čuvaj mi se topa i granate" Mr. Green Ziveli

Dopuna: 29 Jan 2019 23:29

RJ ::

Gadjaš pravo u srce, da mi neko ponudi noć sa ove dvije ili par sati sa Tigrom (da malko zaverglam,provozam,po mogućnosti opalim) , ja bih izabrao tenk jer zena ima na sve strane ali Pz VI je unikat! Ziveli Mr. Green

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Наступление НАТО на Россию завязло и захлебнулось... В прямом смысле слова

moj grubi prevod ispod slike od vedžbe NatoIsta nomad oko granice sa Rusijom...
Nato nastupanje na Rusiju je zaglavljeno i ugušeno ...U pravom smislu te reči..
Sliku je na svom Vk.com profilu okačio tavariš Juri Pašolok uz napomenu da je za :
Специально для тех, кто смеется по поводу наличия бревна самовытаскивания на советской технике.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 867 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 4 sakrivenih i 843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Automaticar, brundo65, Cicumile, Desmond, Dinarid, DonRumataEstorski, drimer, GrammaticalAnalysis, havoc995, Ivan Gajic, KizJ, kybonacci, Lap720, mainstream, Marko Marković, mačković, nikonema, Spreewerk, Vlado82, Zastava