Gde počinje vojska - tu prestaje logika

1791

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • 187 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 02 Feb 2017
  • Poruke: 2213

Mislim da bi bez problema i 5 x tezeg podnijelo.Ipak su nosaci pravljeni da trepe velike G sile.Plus ovo je model,sigurno nisu pravu raketu sa Bg stavili ovako ,,obezbijedjenu".



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Ма знам ја то. Него гледам коњину где се окачила. Ил пијано ил дрогирано



offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

На слици ракета Р-27 која је тешка око 250 кила.
Носач би требало да трпи и 10 пута толико због оптерећења.

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28425
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541


Mr. Green

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

... nije vojska, ali je pitanje bezbednosti...

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39710

What comes before _ _ 47 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37729
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Mi kad smo u SFRJ pravili vežbe u urbanoj sredini bili su crveni protivu plavih i niko više, jelte....
Ovde civilna lica zbunjeno i uplašeno tumaraju ulicama između još više pogubljenijih vojnika nato.
Što reče onaj vojnik " oni kao napadaju a mi se ko fol branimo" Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 706

Да није можда соба од неког члана са форума

Citat: Извор: 9GAG

online
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7698

Kad je sve ovo skarabudzio, mogao je i veci monitor.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2675 korisnika na forumu :: 140 registrovanih, 15 sakrivenih i 2520 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., A3C, AirSremac, airsuba, ALEXV, alkanuta, Andrija357, Apok, Ares12356, Arhiv, Asteker, Avalon015, Ba4e, bambulic, BaneM75, Bo96, bojanM84, Bombarder, boskelazo, Boskovic, brufen, BrusLi, celik, CHARLIE JA., cinoeye, Cirkon, cojapop, comi_pfc, CraniumWhite, croato, Dannyboy, darionis, dejan1972, dekan.m, deks, dexteroza, djboj, Djokislav, DJORDJE-NO-1, djuradj, DM1994, Dragon Order, DragoslavS, drimer, DrNeoCortex, dros, dskrlec33, dusan2022, Džekson, feanor, g_g, Gall, Gitzherai, glados, Gradjanin, GveX, Helket, HrcAk47, ILGromovnik, ivan1973, ivanR164, jaeger, Jaxupa, Jeremiah, Jeremija98, Jester, KizJ, kuntakinte, kybonacci, LeGrandCharles, leptirleptir, lord sir giga, Lošmi, m94j, Macalone, Maki1981, Manjane, marewfc, Marko Marković, markusx, MB120mm, mercedesamg, Mercury, mexo, mikrimaus, Mirage 2000N, mm1811, momcilob55, Mr. Majevica, nebkv, nebojsag, nenomir, Nikola0575, Nomica, OldKresoje, ozzy, paja69, pein, proka89, radza1, raketaš, RJ, S-lash, s0ne, Sami_1ali, sasakrajina, Scarecrow994, sekretar, Sirius, Sonic, sonico, Srdjadj70, sslay, StalniPromatrač, stevanito, strn, Tanjagre, tritonus, v82, Valter071, VaRvArI 85, vidra boy, VJ, Vlada78, Vladko, VP6919, Wehicle, wolverined4, xAlex2, YugoSlav, zajcev1, Zec, Zjmc, Zmajac, Zoran1959, Zorge, šumar bk2, 79693