Gde počinje vojska - tu prestaje logika

382

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Pred spavanje izvinjenje policiji, oni stvarno imaju tezak posao














Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

i nek neko kaže kako američka tehnika nema šanse da se pokvari...



offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Danasnji doprinos ovekovecavanju ljudske gluposti u uniformi



`Oce li ovaj uspeti da pogodi, nije li mu daleko cilj?






Gledaj ovome desnu ruku, cistokrvni kanadjanin




offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

dobri covek ::Danasnji doprinos ovekovecavanju ljudske gluposti u uniformi


Ово су, бре, играчке. Smile

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Moz da bidne, ne mora da znaci!

Evo slike sa nedavne proslave amerikenjske pobede kod Midveja, snimljena, naravno na Midveju.


offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Zorge ::dobri covek ::Danasnji doprinos ovekovecavanju ljudske gluposti u uniformi


Ово су, бре, играчке. Smile


Jes' boga m' Wink Uništavaju proizvode neke fabrike koja je kopirala proizvode neke druge fabrike Wink

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Pa je li to logicno? Pokloni to deci, da ne kradu ocevima AK-47 i da se ne ubijaju po ulici!

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Pa jbg, otimaju kapital kopiranjem Wink Mada, jabih, kao što kažeš, podijelio djeci Wink

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Evo malo slika kome treba dati plasticnu pusku:







offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Mogu tako dok ne nalete na nekog novog pvt. Pyle-a Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 967 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 4 sakrivenih i 895 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 6footboy, _Rade, airliners, AirSremac, Apok, Chainsaw, Colt D, crazydkure, cvrle312, darionis, debeli, Dimitrise93, dj.ape, DragoslavS, Duce, dunavzed, Dungorth, dushan, Dvojac005, Dzoni70, Foxdie, Hans Gajger, Helket, ihis, In_hero, Jager715510, Jeremiah, Jester, jon istvan, Kalem, kapela, KizJ, kybonacci, ladro, LjutaGuja, luka35, Makssd85, Marko Marković, Marko1238, menges, mercedesamg, MIG-3, milenko crazy north, Mićko, mladen.zovko, nuke92, OgnjenMitric, OKT, OldKresoje, Parker, Permaldar, PO1974, predragc, Remain, royst33, sova72, troki1971, Ulzana, uruk, vathra, vespa nikola, vidra1, Vlada78, voja64, x9, Zoran Rapajić, Zoran1959