Gde počinje vojska - tu prestaje logika

385

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

RJ ::heh...vozikaju se oni u švajcarskoj i preko mostova Smile



Јадан пилот,ал се човек погубио. Laughing Zagrljaj Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

a pazite sad ovo - kako prebaciti vozilo kad nema mosta ? Smile



offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Skela, bato!

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27352
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Обратите пажњу. Мислим да је монтажа у питању...

offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth





offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Sirius ::Обратите пажњу. Мислим да је монтажа у питању...

I meni se cini.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje







online
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16627

Sirius ::Обратите пажњу. Мислим да је монтажа у питању...
Ако јесте, онда је много добро урађена - обратите пажњу на провидност прозора.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

Ako CNN ne laze, Kolumbija 1998.

offline
  • Pridružio: 27 Jan 2010
  • Poruke: 86

institucija ::Imaju ruje još takvih bisera

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

neka od "egzotičnih" lokacija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

americki beztrazajni top sa nuklearnom bojevom glavom!?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i na kraju su26...e zaista ne znam šta reći na ovu sliku (ako ste i sumnjali nije photoshop)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ovo nije Su -26. A sto se tice stajnog trapa, stvarno interesantno, znam da su neki klipni avioni prilagodjeni za poletanje i sletanje sa sneznih i zaledjenih staza na s. i j. polu imali slican stajni trap. Tockovi su na takvoj podlozi beskorisni.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 870 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 9 sakrivenih i 791 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, AleksSE, Andrija357, belov, Blair, bobo85, Bojan198527, bpvl, cuculo, cuvarkuca, darkkran, darkojbn, Dekanovic, Dežurni_Automatičar, Dimitrise93, Dioniss, djonsule, doktor097, Duce, Dzambas, ekipo26, esx66, france93, goran.vvv, gorankuba, goxin, Hardenberg, Ivoo, Jovan1983, Jozo74, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, luka35, m94j, markolopin, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, nebidrag, nesa1962, Nikolajevic, obsc, OKT, ozzy, Panter, Parker, peradetlić, Permaldar, Plavi1, pobeda, RommelBL, Savantije, stagezin, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tomo2, tooljan, Tvrtko I, uruk, vathra, VBoss, VekiJ, Vojkan Petrovic, Volkhov-M, Vrač, vuksa72, zemljanin, zivojin32, Žrnov