Gde počinje vojska - tu prestaje logika

602

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Tip nama prorez za oci Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Ovo za američki senat i nije neka nelogičnost,zar ne?



offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Napisano: 04 Nov 2013 19:34

voja64 ::Jedan izrazito dobro OBUČENI vojnik al na obuci je prespavao...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

A ovaj mislim da glumi, sta bi bilo da je tromblonom gadjao Smile

Dopuna: 04 Nov 2013 19:40

@markus
I meni to nije nelogicno, ni orao, nego je to poenta celog postera.

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28411
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

offline
  • Pridružio: 19 Sep 2013
  • Poruke: 3448

Пажња, пажња све је спремно за рафано окидање


И малоо црног хумора, има везе са војском (средњевековном) али нема везе са савременом логиком



и на крају

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Idu slave pa se ja opremio sa ovakvog bacača Jelena i Lavova..ako nekog i promašim izvinte nije bilo slučajno.

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Е, овде ставите ону слику са ''Лазаром'' и његовим ''маскираним'' резервоаром...

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • Pridružio: 04 Okt 2013
  • Poruke: 358
  • Gde živiš: Smederevska Palanka

Генијално Mr. Green

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

[quote="

[/quote]

Citat:ovaj kilogram zeljeza na levo rame sam dobio u krimski rat.. ove 234 medalje na grudi su iz drugog svetskog rata, a ove 87 na stomak su iz prvog svetskog.. imam jednodvaes-dvaes pet -cetrdesosam odmah ispod vrata od kada smo prasili napoleona kod borodina.. imam dva al se nevide sada jer sedim na nji' to su iz korejskog I cetiri iz vijetnamskog rata, e nji' sam stavio u gace da glume mooda, kojih sam izgubio u ratu zvezda kada je onaj Dart Vejder popio malo pa mahao macem kad smo se kupali..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1034 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 3 sakrivenih i 969 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bbogdan, Betty25, Blade, blatruc82, bpvl, BrusLi, Bubimir, BUDDAR70, bukefal, CHARLIE JA., cyprus, darkkran, djonsule, dukajov, Dzambas, Dzigy, esx66, Feller, GT, ikan, IQ116, ivan979, K-1A, kibihrchak, Koca Popovic, kovac9mm, kunktator, kutija11, ladro, leopard83, Lester Freamon, marko.markovic, Marky, Milan A. Nikolic, Miler88, Moldovan, Natuzzi, nenad81, nnnnnnnnnn, pacika, pein, PlayerOne, Pururin, raketaš, RD84, Ripanjac, Risbo_Boris, RommelBL, royst33, sasics, Sone0883, Srna, stefan95, tomigun, ujke, uruk, US_Rank_0, VekiJ, vladulns, zubri, Zukov