Gde počinje vojska - tu prestaje logika

603

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2011
  • Poruke: 2819
  • Gde živiš: tamo daleko...

RJ ::
Ovakva scena se dogodila pocetkom 80-ih i to u Zenici. Sa milicijskog BMW-a, koji je sluzio za eskort kada dolazi drug Tito, a koji je inace stajao ispred zgrade SUP-a su skinute sve cetiri gume. Treba li reci da je narodna milicija u saradnji sa drugovima iz DB prevrnula nebo i zemlju da saznaju ko je to uradio? Prica kaze da su tih dana svi koji su imali dosije dovodjeni na "informativni razgovor" a da je poslije istog veliki broj ispitanika zavrsio na intezivnoj njezi... Navodno, tih dana su rasvijetljena i brojna silovanja, kradje, provale i slicno a sto se vec vuklo godinama kao nerasvijetljeni slucjevi. Mr. Green
BTW, tip je skinuo gume cisto iz zajebancije, odnosno da pokaze kakav je moodonja.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

majku mu, pa daj da ofarbamo policiska vozila u nezno roze sa belim cveticima ispred stanica, da rese povelik broj slucajeva Mr. Green



offline
  • Pridružio: 19 Sep 2013
  • Poruke: 3449

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113963

Jermeni... Very Happy

online
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5728

_Hoplit_ ::Генијално Mr. Green



"Uprava Valhale moli Ruse da prestanu da se iživljavaju i šalju im prekobrojne. Hvala"

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113963

Vijetnamci

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

djox ::Vijetnamci


ocete da pusite, a?
Pali svezanj!! Mr. Green

( vidi onog koji pravi pepeljaru sa rukama Mr. Green )

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28423
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ruska pirotehnika na delu a dal buš pukla ona kaže BUMMMM...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27359
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Mixelotti ::

GUZ - Glavom U Zid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1657 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 4 sakrivenih i 1601 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., acatomic, Apis Dr, Avalon015, Chainsaw, Cigi, d.arsenal321, dankisha, Dare, Dixtrix, Djota1, Dovla, Duce, Džekson, eagle.rs, EVIDENTICAR, france93, ginjica, Glavonja049, gregorxix, HrcAk47, igorpet, istina, jalos, Jeremiah, K a s p e r, Khaless, kib, ljubicad7, lord sir giga, milenko crazy north, Mirage 2000N, Misterrno, Mićko, Nemanja Opalić, Nikolajevic, Panter, Papadubi, Petarvu, raptorsi, repac, saputnik plavetnila, stegonosa, strn, theNedjeljko, tomo2, Vanderx, VekiJ, Vlada1389, Vlada78, xAlex2, zvomar