Gde počinje vojska - tu prestaje logika

710

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

voja64 ::I to je stari snimak Cezare i ima ga na nekoliko mesta na MCMu..

Izgleda da, gde god se ja pojavim, nestaje logika Mr. Green
Ajd' da probam sa vojno-civilnim sektorom Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Spoj tradicije i modernog Wink

PS - mogli su ovi naši sa šajkakčetom da umesto kevlarskog šlema uvedu ovako nešto....



offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28422
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ovi pilojci kao da su iz našeg vazduhoplovstva pa se malko dopinguju na ovoj makini da nadoknade propuštene sate letenja...

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28422
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2009
  • Poruke: 431

ovi ko da upadaju u zabelu ili mitrovicu

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Фотограф, сачекај само мало да убијем оног змаја!

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

fantom_S ::Фотограф, сачекај само мало да убијем оног змаја!


a ono pozadi ,jeli to trava Mr. Green ?
zato ovaj strelac vidi zmajeve u kokosi...? Twisted Evil

offline
  • Pridružio: 31 Jan 2014
  • Poruke: 1697
  • Gde živiš: na zalasku sunca

WS2 ::fantom_S ::Фотограф, сачекај само мало да убијем оног змаја!


a ono pozadi ,jeli to trava Mr. Green ?
zato ovaj strelac vidi zmajeve u kokosi...? Twisted Evil


60% da nije 100% da jeste Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1242 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 4 sakrivenih i 1172 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, advokat84, aleksandar11332, Apok, batana, BB, Bbbggg1979, Bojcca, Bosnjo, C-Gun, cifra, deki1001, Demi87, Djota1, Doc, doktor097, Dolinc, DS01, dushan, eagle.rs, esko_hz, glados, Gradjanin, jeen yuhs, Jeremija98, Jovan1983, Kajzer Soze, kozhedub, Kruger, kunktator, Marko Marković, mercedesamg, Michellefromrezistance, Milan1996, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, mladen.zovko, mnn2, mustangkg, nebidrag, nobutado, OKT, Orc, orfanel, powSrb, Putnik22, royst33, ruma, sasa87, Savantije, savuni, Seeker, septembar, Sharpshooter, Smiljkovich, synergia, Tajpan, tomo2, Topaz9, Vanderx, vathra, Vlada76, Vojkan Petrovic, wolverined4