Gde počinje vojska - tu prestaje logika

809

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • EOD 
  • Legendarni građanin
  • UES
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 3574
  • Gde živiš: Tanhauser Gate

lajavi krelac ::dobri covek ::Postoje trenuci kada se u poslu može i uživati


Ron Dzeremi je zivi dokaz. Very Happy


ovo moram klepit za statusa Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ova slika me neodoljivo podseća na sledeću scenu Smile ---> LINK



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33449

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Hahaha, odlično.

Inače, kod nas bi to isto rekli ovako - "Nabijem na k**** tebe i tvoj zaklon" Smile

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Или да се тема настави са...

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33449

Dobro ovo je vec kategorija jebi se i ti i tvoja kuća...

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Mož i sa ovi Krupno Kalibrovni Pulemjoti da se nekom svega nahebeš a i da ga založiš ako zaladi..





Za kraj može i da zakuri neku zapadnu ala Kent...

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@...

Spremaju se Kanadjani za Ruse Smile

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

voja64 ::Mož i sa ovi Krupno Kalibrovni Pulemjoti da se nekom svega nahebeš a i da ga založiš ako zaladi..





Za kraj može i da zakuri neku zapadnu ala Kent...


E bas su se potrudili da pokazu svima kako prolaze oni koji zaborave gde im je ( prava) puska Mr. Green
poznat mi je ovaj metod kaznjavanja...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4231 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 7 sakrivenih i 4150 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, alex71, Asparagus, Asteker, Baždaranac, Bo96, Bojan198527, bojan_t, bojcistv, bpop, bukefal, celik, Cicumile, Comyymoc, dejan1972, Denaya, Despot Đurađ, Despot1, Duh sa sekirom, DuškoMraz, Gargantua, geo.dule, Gheljda, Glavonja049, goran.vvv, gregorxix, GveX, Halabit, howyesno, Jerry Drake, JOntra, Kobrim, Koca Popovic, Litostroton, lucianovercetti, magyar, mercedesamg, mexo, Mi lao shu, milanstankovic087, Milun24, nebojsag, Nikoletina Bursac, OgnjenMitric, OldKresoje, opt1, Papadubi, Piani Jazzer, PlayerOne, pobeda, precan, proka89, radovanstojkov023, Rok A Bit, royst33, S-G, sap, sarma, Semberija, shlauf, shone34, skvara, Sky diver 29, Smiljke, Stanlio, tamno.nebo, v82, XBMC, Zastava, zeka013, Đurđevdan