Gde počinje vojska - tu prestaje logika

989

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ta mante se ljudi ja samo onako od šale da testiram komšinku ispred udovicu i ćeru joj raspuštenicu na muziku a vi bi svi oma da se date na kompleksno mučenja zašta ni jadni Haški tužioci nisu uspeli da nađu pravu meru da rebnu vake počinitelje gnusnog čina mučanja MUZIKOM-
Baš ste se dali ...
Ja sam oma stao i kod prvi par taktova jerbo ko će sašnjima posle da se brečka ako dođe do onog što mi baš i nije u opisu da činim ako baš i nemoram..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • bibliotekar u penziji
  • Pridružio: 19 Jul 2013
  • Poruke: 3621
  • Gde živiš: ZR

Napisano: 28 Okt 2015 14:59

aramis s ::Bane san ::
Ови су забавиште ОНО је био мастер тим! Laughing

Zamisli sada ovo u trajanju sat-dva, mongolska kombinacija Enigme i repa Mr. Green

Све је то иста музичка школа "Џингисови бећарци". Ziveli
И сами Тибетанци су етнички сродни, о Туви да не причам.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Ukrajina

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Obed.

online
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29319
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Gre'ota da pokisne suljpa Very Happy

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Greota da se suljpa ladi ma gde da ste.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Ili kako god da je pripremljen...



offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Za one koi bi da malo promene ishranu armija je uvek bila dobro mesto za sve.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Što reče jedan bivši vojnik, "posle vojske sam prestao da biram hranu ...."

online
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29319
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

... i ništa ne mož da me zgadi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1815 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 6 sakrivenih i 1741 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksandar11332, aramis s, Asteker, Bane san, bojan_t, BOXRR, bpvl, Bubimir, cuculo, cyprus, d.arsenal321, darkkran, darkojbn, dearg, dejan.7951, deLacy, Djokislav, Djota1, dozorni, gajasvi, Great White, GreenMan, iceburn, igorkozar83, jalos, jodzula, JOntra, koom0001, kunktator, ladro, Mcdado, mdp92, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, Mićko, mnn2, Mrav Obrad, nebkv, Nikolajevic, nobutado, OKT, pacika, Pantaaa, Panter, Pekman, PlayerOne, Pururin, Radio operater, Radula, raso76, rokokoko, saputnik plavetnila, septembar, Sharpshooter, Sirius, skok, tm, Tvrtko I, Uros Cuore Sportivo, vathra, VBoss, Veless, vukovi, vuksa72, Zrcalo, zziko