Kompjuterske ratne igre

47

Kompjuterske ratne igre

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

ako bude kao do sada,neće biti naročito dugačka,ali tu je MP,pa odigravanje misija kao u MF2,...ima da se napucamo ko pijani rusi Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

RJ ::Jaoj majko koja budala snimi ovako odvratnu reklamu GUZ - Glavom U Zid



meni je reklama bas dobra Zagrljaj



offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

igra je bolja,a za sada mi je najveće uživanje u skidanju ciljeva sa samostrelom Wink

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

@vlada78, ja uveliko igram LockONFC2, odlican je, skinuo sam ga i na ruskom je sve, al to i ne smeta...

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

Mercury ::@vlada78, ja uveliko igram LockONFC2, odlican je, skinuo sam ga i na ruskom je sve, al to i ne smeta...

Jel ? Ja jos ne Crying or Very sad

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2007
  • Poruke: 732

Black ops je fantastican.Jedino sto su mozda malo previse dramatizacije ubacili.I u nekim delovima mi nije dobro izbalansirana.U nekim misijama skoro pa ne mozes poginuti,a neke su uzasno teske.Recimo silazak niz brdo kod Ke Sana u Vijetnamu.Ali sve u svemu,ubija koliko je dobra.


offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13022
  • Gde živiš: Srbija

Ja narucio i cekam da stigne.

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Има ли у најави неки ААА "шутер" са темом 2.СР?

offline
  • Pridružio: 04 Avg 2009
  • Poruke: 95
  • Gde živiš: Smederevo

black ops je previše zahtevan...potrebno je da imaš makinu od ~1500€ da bi je igrao u fullu sa minimum 35fps....glupost..

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2007
  • Poruke: 732

Kecman ::black ops je previše zahtevan...potrebno je da imaš makinu od ~1500€ da bi je igrao u fullu sa minimum 35fps....glupost..

Ne znam koju si ti igricu instalirao,ali kod mene radi sasvim ok.

Athlon 5000
2 gb RAM-a
8600 Gts

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 939 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 1 sakriven i 920 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, dj.ape, Djordje29, Helket, istina, J - 6, LjubisaR, Magarac, MB120mm, pirke96, Ravac, shiro, Sićko, spalev, Srna, stalja, Tandrkalo, Zastava