Loš ratni film (ili serija) koji ste nedavno gledali...

48

Loš ratni film (ili serija) koji ste nedavno gledali...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Odbrana ::Nije los, ali mi treba prevod da bi bio dobar.

Film se zove "Nikto krome nas" ili u prevodu "Niko osim nas" . Mislim da znate o kom filmu pricam, pa ako mozete naci prevod na srpskom,hrvatskom ili cak engleskom molio bih da postavite link.


Pisao sam o njemu, pogledaj na temi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • fin 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Nov 2012
  • Poruke: 741



Smile
Još se i vidi da piše gore Jeppesen

..mora da duva jaka košava u kozmosu Mr. Green



online
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

fin ::

Smile
Još se i vidi da piše gore Jeppesen

..mora da duva jaka košava u kozmosu Mr. Green


Jesi li ti to uvredio lik i delo Džina Rodenberija i "Zvezdanih Staza"!?!?!?

Šalim se. Prvo da znaš da nikako i ni na koji način niko u to vreme niej mogao da vidi šta piše pošto su TVi uglavnom bili crno beli a rezolucija ko babine gaće. (gledaš a ne veruješ)

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2011
  • Poruke: 45
  • Gde živiš: Plavo nebo

Један од разлога зашто је све било тако шарено јесте да би боље испало на (старој) телевизији. Када су снимали први филм седамдесетих боје униформи и ентеријера брода нису биле толико шарене.

online
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

Pegasus ::Један од разлога зашто је све било тако шарено јесте да би боље испало на (старој) телевизији. Када су снимали први филм седамдесетих боје униформи и ентеријера брода нису биле толико шарене.
Da, prvi film je bio za bioskope a serija je bila baš u jarkim bojama... pa da se vide boje! Very Happy Mislim što bi ljudi kupovali preskupe kolor televizore, ako ne vide jarke boje Hahaha. Inače kolor Tv su bili jako skupi u ono vreme i reda veličine jedne bolje plazme danas.

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2011
  • Poruke: 224

a imate li neki dobar film za preporuku?

online
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

zogi036 ::a imate li neki dobar film za preporuku?
"Vojna tematika i sedma umetnost" ima na tone.

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2011
  • Poruke: 224

Da vojna tematika ali da je grom, da drzi paznju!

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

"Моје песме, моји снови"?

online
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

zogi036 ::Da vojna tematika ali da je grom, da drzi paznju!

Ma tema "Vojna tematika i sedma umetnost"! Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1184 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 7 sakrivenih i 1080 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, BaneM75, bojankrstc, boskelazo, branko7, Burovnyak, C-Gun, celt, cinoeye, CrazyDiablo, Dare, dekiz, Demi87, Denaya, desmeki, Djokislav, Djokkinen, Djota1, dmitarche, Dukelander, dusanobr, Dzoni2412, Dzuki, efektiva, ekser222, ElGenius, Ezbuck, Frunze, g_g, Geodezist58, Georgius, goran.vvv, GORDI, grunff2, Holy Saber, IQ116, IvanM1984, IvanMiletic, Ivoo, Jester, JimmyNapoli, kasikaz, Khaless, komsija1, Lieutenant, luka35, mainstream, marko.markovic, MarkoD, Medojed, MiGac, Mihajlo, milanstankovic087, Miler88, milivoje_vatrogasac, MiloradKomadic, Milun24, mirkoro, Mis uz pusku, Moldovan, Natuzzi, nebkv, nemkea71, Orc, Otto Grunf, Parker, pein, Permaldar, Piicoki, Pilot-1, Prečanin30, Prle90, probisic, proka89, radovanstojkov023, raster12, repac, royst33, S-lash, Sale0501, Samo gledam, sap, Sharpshooter, SlaKoj, The Boss, tooooom, Tribal, Tvrtko I, vasa.93, Velizar Laro, veljkovicdani, VJ, vuksa72, xpforswodniw, zokilivac, Zoran1959, 800077