Maketarstvo i modelarstvo

11

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

A ovo je zaista za medalju....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Ne da je za medalju, nego je neverovatno. Jedva sam sačekao da vidim razmeru...Fantastično je.



offline
  • Pridružio: 20 Nov 2005
  • Poruke: 299
  • Gde živiš: tu sam ja, blizu

Nije lose, nije... mada se meni mnogo vise svidja ovo:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2007
  • Poruke: 632
  • Gde živiš: BGD

Ova maketa sa vozom je extra... sta reci...

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

@sjekloća...
Fantastičnol !!! - pogledajte samo detalje iz kabine

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2007
  • Poruke: 151

Ron Jeremy ::A ovo je zaista za medalju....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Momci su zakon.

vonabt.co.uk/

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Detalji su važni...







offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Kakva ajkula Siriuse - fantastično !!!

Evo jednog modela nama dobro poznatog oružja sa ovih prostora Wink...



A ovo je model T-55 sa kupolom američkog lovca tenkova M-18 Hellcat (76mm) koji se pojavio na prostorima BiH (u ovom slučaju na strani ABiH)

offline
  • vdeki  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 04 Jun 2007
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Subotica

POzz svima

Interesuje me gde bih mogao kupiti maketu MIG 29- ke ili Su 27-ce u razmeri 1:32 ili 1:35

hvala

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Airfix-ov Sea Harrier FRS.1 u razmeri 1:24 - detalji iz edicije Bill Gunstona "Sea Harrier - Falkland Fighter" - Comprehensive guide for the Modeller


















Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1405 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 1334 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alberto, AleksSE, aleph_one, awathorn, bankulen, Barista, bbrasnjo3, bigvlada, Bo96, Bombona, boromir, BOXRR, Car89, Cirkon, Daba75, darionis, Deki Duga Devetka, Dimitrise93, Dioniss, djonsule, drimer, Duce, Dusko_Dugousko, dzada, Džekson, fireball021, Georgius, goran.vvv, Hans Gajger, ibssa, ikan, ILGromovnik, Insan, jodzula, Kajzer Soze, kalens021, Koser, Krusarac, lafa008, LostInSpaceandTime, Makarid, Marko Marković, mean_machine, monomah, Mr. Majevica, MrNo, nikolapetkovic, Novakomp, Oscar, pajkan, Piani Jazzer, proka89, Remain, Sale0501, shadower78, Shinobi, Smor, tritonus, vathra, vidra boy, vjetar, Vlada78, xoxxvelja, zivojin32, 787