Maketarstvo i modelarstvo

149

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Pa onog,gdje moras imat sliku Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • time  Male
  • Ugledni građanin
  • vladimir markovic
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 368
  • Gde živiš: BEOGRAD

Zavrsih Hurricane
evo i slicica















offline
  • Pridružio: 09 Feb 2010
  • Poruke: 574
  • Gde živiš: Prva desno

@misirac
Кад будеш купио макету сликај све и пре почетка израде и за време израде све да се и ми мало едукујемо јер планирао сам да се и ја окушам у овом занимљивом хобију. Јел купујеш оклоп или авион

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Nemam pojma,nevjerujem da je neka velika ponuda,uzecu ono sto nadjem.Zelja mi je da uradim P40 kitihuk ili mesrrsmit bf109,al daj sta das,uzeo bih i oklop ako ima,svejedno.Slikacu sve,posto pojam o tome nemam,trebace mi pomoc Wink

offline
  • 14. Oktobar - Krusevac
  • Pridružio: 24 Feb 2009
  • Poruke: 1446
  • Gde živiš: Krusevac

@Time...odlican rad...Da li si krenuo da radis novim airbrushom...?

offline
  • time  Male
  • Ugledni građanin
  • vladimir markovic
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 368
  • Gde živiš: BEOGRAD

Hvala barte
Nazalost jos sam na cetkicama .Jedino je bela u spreju

offline
  • 14. Oktobar - Krusevac
  • Pridružio: 24 Feb 2009
  • Poruke: 1446
  • Gde živiš: Krusevac

Znaci od kompresora josh uvek nista...Kako sada stoje cene u Alexandru?
Da li si se skoro informisao?

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Odlican je @time!

offline
  • 14. Oktobar - Krusevac
  • Pridružio: 24 Feb 2009
  • Poruke: 1446
  • Gde živiš: Krusevac

Pozdrav @Sezan...vidim da iz tvoje radionice izlaze odlicni radovi...

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2009
  • Poruke: 1038
  • Gde živiš: gde stignem

bartsimpson ::Znaci od kompresora josh uvek nista...Kako sada stoje cene u Alexandru?
Da li si se skoro informisao?



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Za 22000 sve! Laughing Laughing Laughing

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1287 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 9 sakrivenih i 1169 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, airliners, Apok, Areal84, bigbear, bigvlada, BlackTower, bokicacar, Boris.A, boxbole, Cicumile, Cirkon, cojapop, cvrle312, DaliborVukadinovic, Dannyboy, Dare, Denaya, DENIRO, desmeki, Despot Đurađ, dinamik, djuradj, Duce, dule10savic, Džekson, efektiva, ekipo26, Gall, Georgius, Gheljda, glados, GORDI, goxin, Great White, havoc995, Helket, Ilija84, jackreacher011011, Kajzer Soze, Kanader, Kontrausluga, kunktator, kybonacci, lafa008, larb_11, LjubisaR, M74AB3, Marko Marković, maxim_von_burdengate, metallac777, Metanoja, MIKI63, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, Mirage 2000N, mkukoleca, MrG, MrNo, mrvica78, Naj-Turs, Nemanja Opalić, Nikoletina Bursac, nixos, operniki, ozzy, padamacki, Pekman, Permaldar, Pero, Petar25, Piani Jazzer, picknick, PITT, porticco, Posmatrac77OKB, Prečanin30, probisic, procesor, promajauglavi, Radoslava, S-G, sap, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, Singidunumac, Sirius, sombrero, stegonosa, tanakadzo, Tas011, Titan, troki1971, tuf, Tvrtko I, Valter071, Veless, Velički, veljkovicdani, VJ, Vlad000, vlado_pg, vuksa72, YU-UKI, Zastava, Zrcalo, |_MeD_|, šumar bk2