Maketarstvo i modelarstvo

238

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

evo gotovog Mi-8 Zvezda 1/72










Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • time  Male
  • Ugledni građanin
  • vladimir markovic
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 368
  • Gde živiš: BEOGRAD

@sezan odlicna 8ca Very Happy
Ziveli



offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3840
  • Gde živiš: JAGODINA

Vrlo dobar 4+ Ziveli

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Moze neka slika repnog rotora? I opis?

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28411
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Zorge ::Како то мислиш "један од предвиђених"?

Шта, постојала евиденција шта је било за испоруку и после се утврдило да је неки од тих неиспоручених примерака преживео?

Poznati su serijski brojevi desetak P-40C koji su zvanicno predati u JKV. Bili su spakovani u kontejnere i cekali isporuku u luci Baltimor.
Medjutim, zbog okupacije, umesto u Jugoslaviju avioni su stigli do V.Britanije i kasnije isporuceni SSSR-u. Jedan od tih aviona je postao muzejski eksponat.

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Mislis muzejski exponat u onom podrumu il gore u izlozenom djelu? Ako je gore ,od kada?

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2010
  • Poruke: 360

Da nije prefarban bio bi 5+!

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Mixelotti ::Poznati su serijski brojevi desetak P-40C koji su zvanicno predati u JKV. Bili su spakovani u kontejnere i cekali isporuku u luci Baltimor.
Medjutim, zbog okupacije, umesto u Jugoslaviju avioni su stigli do V.Britanije i kasnije isporuceni SSSR-u. Jedan od tih aviona je postao muzejski eksponat.

Аууу... Каква каријера.

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28411
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Nije kod nas u muzeju.
Videcu da pronadjem autorski tekst i otvorim zasebnu temu. Ovde smo malo off topic Wink

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Odlicno! Jedva cekam Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 861 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 5 sakrivenih i 816 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, amaterSRB, Bbbggg1979, Blade, Bobrock1, BrcakRS, BUDDAR70, burevestnik, Deki Duga Devetka, doragan, Dorcolac, dragisa dragisa, Goran_, HrcAk47, Ilija84, Istman, K a s p e r, Kalem, kutija11, Lance Guest, ljuba.b, LostInSpaceandTime, mat, Milan A. Nikolic, Milometer, Mitch22, Nemanja Opalić, obsc, opt1, partyzan, radza1, raketaš, rodoljub, sasa87, strn, Tila Painen, troki1971, Vlad000, zlaya011, Zukov