|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Dec 2011 10:47
|
offline
- Pridružio: 02 Avg 2010
- Poruke: 391
- Gde živiš: Beograd
|
FLY BY WIRE ::F-15C ACADEMY 1/72
u pitanju je 15-ca iz vazduhoplovne baze elmendorf u enkoridzu najvecem gradu aljaske.......
maketa dosta dobra sa par nedostataka...prvi losi dekali koji se cjepkaju prilikom postavljanja...siromasan kokpit koji sam malo doradio...uglavnom uz malo truda moze super da izgled
Maketa je super, i mrzim što moram malo da zakeram, ali zar ne treba da bude zeleno poziciono svetlo (ili kako se već zove) na desnom krilu?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Dec 2011 20:13
|
offline
- Pridružio: 31 Okt 2010
- Poruke: 168
- Gde živiš: banjaluka
|
ako mislis na poziciono na krajevima krila i treba crveno....cini mi se da ima i zeleno al na kasnijim varijantama.....mada nisam neki veliki poznavalac sto se toga tice....evo konkretan primjer zasto sam ja stavio crveno
u svakom slucaju hvala pozz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jan 2012 07:34
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Odlican rad! Koja maketa je u pitanju?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jan 2012 07:46
|
offline
- zastavnik

- Građanin
- Pridružio: 28 Mar 2011
- Poruke: 280
- Gde živiš: Agram-Singidunum
|
Amodel
Antonov An-26 late version 1:72
Mi smo imali u RViPVO 15 aviona An-26 u dve verzije.
U ranoj verziji, kako se naziva na kutiji Amodela, imali smo 14 aviona uvezenih sedamdesetih i trenutno je u našem ViPVO 71364.
Jedan primerak iz kasnije serije, kako označava Amodel, uvezli smo osamdesetih godina i isti se trenutno nalazi u sastavu našeg ViPVO.Oznaka mu je 71386.
Za više informacija slobodno se obratite našem ekspertu za An-26 koji je član foruma pod imenom Dinja.
|
|
|
|
|
|