Maketarstvo i modelarstvo

384

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • Diplomirani inzenjer informacionih tehnologija
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 464
  • Gde živiš: Kladovo

torbicu kod ovog sa pistoljem ni sam se ne secam cime sam ofarbao.... Za ovog sto kleci nemam uopste boju. U planu mi je Humbrol 186, onda mi deluje kao dobar izbor za te torbice i tako to....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

SerbLazar ::Napisano: 12 Okt 2012 0:17

Ево то је та макета М-Хоббија... Катастрофална је, почевши од лошег квалитета и oбраде пластике, до спојева, и поклопца кабине који сам добио тако замагљен... GUZ - Glavom U Zid


п.с. није довршена до краја...

Dopuna: 12 Okt 2012 0:21

Сви кажу да је та 37-ца катастрофална, но покушаћу максимум да извучем из ње...

Ма јок, мени је милина да "оперишем" по њој! Можда сам ја мало мазохиста према себи...
Јел'четком радиш?



offline
  • Pridružio: 11 Okt 2012
  • Poruke: 6
  • Gde živiš: Belgrade, Serbia

maestro ::Јел'четком радиш?

Не не, спрејем...

offline
  • Diplomirani inzenjer informacionih tehnologija
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 464
  • Gde živiš: Kladovo

Ne znam da li pije vodu, ali pokusacu od onoga sta nadjem po kuci. Vidim da Kursk tiger je u nekoj nijansi zute sa zelenim kamuflazama. Ja sam nasao neku staru zutu + ova nova od ruske uniforme. Kombinovacu ih i videcu sta ce biti... Boja malo izgleda akano tako, moze se videti na delu odakle pocinje cev.

Pocetak


malo kasnije:



Lepo se uklopili rucno pravljeni dodaci, ne primecuje se kada se ofarbaju. Smile

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 163
  • Gde živiš: Valjevo

лепо лепо само напред Cool

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

SerbLazar ::maestro ::Јел'четком радиш?

Не не, спрејем...

Ауто - лаком, или?

offline
  • pavlo  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2011
  • Poruke: 1074

@m.brajkovic

Jel to Zvezdin tigar?

offline
  • Diplomirani inzenjer informacionih tehnologija
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 464
  • Gde živiš: Kladovo

Napisano: 12 Okt 2012 23:54

trumpeter tiger. Ovo je Mid verzija, ovi bacaci granata i jos neki detalji su rucno dodavani da izgleda kao early.

Evo ceo predjen zutom:




Dopuna: 13 Okt 2012 14:58

evo sa kamuflazom..Ne svidja mi se uopste. Razz Lepsi mi je onako jednobojan, ali ovi na Kursku su imali ovakve....


offline
  • Pridružio: 11 Okt 2012
  • Poruke: 6
  • Gde živiš: Belgrade, Serbia

Да да ауто лаком за почетак... Него коју тиркизну најбоље да узмем за кабину, и коју сиву за доњи део СУ-37

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Ја колико знам тиркизна је само једна. А за сиву, па, не знам тачну нијансу, ја ћу миксовати према фоткама.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1056 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 1 sakriven i 1039 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, avijacija, Baždaranac, bobomicek, Bubimir, DaliborVukadinovic, Džekson, Gogi_avio, Milos82, Mis uz pusku, oddsock, superwhy, Szigetwar, vaci, Vojo06, wolverined4