|
Napisano: 26 Apr 2013 0:10
Zavisi sta te interesuje....hladni rat, ww2, savremeni kompjuteri , ili ww1 mozda ?
Dopuna: 26 Apr 2013 2:02
Maketiranje do kasno u noc !
A evo, poceh i ja nesto novo da radim. Radi se o SAAB J-35 Draken. Radim sa starim Revelovim kitom iz 89'-te. Za kit star 25 godina, nije los ali ima posla.
Radicu svedsku verziju, i nadam se da cu stici da zavrsim do kraja skole ...
Ovakvu kamuflazu nameravam da radim, pod punim opterecenjem krila (naoruzanje).
 
Juce sam spojio glavne delove, trup, krila, vertikalac, usisnike i nos. Veceras sam "svojom tehnikom" gitovao, a sutra cu poceti da smirglam. "Limariju bi trebalo da zavrsim za max. 2 nedelje pa da pocnem farbanje ...
    
|