Maketarstvo i modelarstvo

455

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • Pridružio: 04 Jun 2013
  • Poruke: 54
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 11 Jun 2013 14:46

Oxygen ::Šta je sa panelima? Kao da ih nema?

Nisam koristio prljanje makete, a i nesto mi ovi paneli nisu sjajni, mislim da je Revell mogao malo vise da posveti paznju sto se tice isticanja panela Smile a ne da naskraba 2-3 crtice Smile

Dopuna: 11 Jun 2013 15:16

Imas li ideju kako da naglasim panele ?? Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................



offline
  • Pridružio: 04 Jun 2013
  • Poruke: 54
  • Gde živiš: Beograd

@Oxygen Dobro izgleda, odlicna Zvezdina maketa, a kako vidim i nije komplikovana za rad Smile

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Pridružio: 04 Jun 2013
  • Poruke: 54
  • Gde živiš: Beograd

Oxygen ::Ima još Smile
Baš se lepo sklapa. Nisam imao srca da stajem zbog pojaseva, biće još maketa za to... Za sat vremena Meser sklopljen. Odavno nisam ovako uživao u sklapanju, svaka čast Zvezdi na ovom snap fit kitu. Sve je OOB (out of the box) sem što sam zabušio usis - gre'ota da ostane onakav. Kokpit je dobio neku moju mešavinu koja bi trebalo da bude RLM 66. Sad sledi mazanje RLM 75, pa farbanje, a posle grebanje da se mesetimično providi letnja šema ispod zimske... Nešto ću ve smisliti. Biće ovaj aparat:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ima dosta stvari:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
(primetno je gde probija stara šema, ponajviše tamo gde je pilot "žuljao" nogama pri ulasku u "kancelariju" i gde je poslovao zemaljski personal)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
i fotke:











Samo napred !! Smile

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3840
  • Gde živiš: JAGODINA

Posle 18 dana komšijskog "banovanja" sa neta zbog neizmirenih računa za isti eto mene opet...

U međuvremenu sredio helikopter. E sada, alkohol nije pomogao, odnosno posle 4 dana boja nije ni mrdnula. Moguće da su u pitanju neke nestandardne boje....

Malo sam preterao sa svetlom sivom, trebao je biti 3 nijanse tamniji, ali ajde.
Nepada mi na pamet da ga više čačkam.
Bolji je 27x nego što je bio...

Hronološki, daću slike za oba Mi-24, beli je kasnije "postao" Zeleni, a JSO sivi....










































Trebao sam im staviti i neke dekale, ali, pošteno em što nemam odgovarajuće, em mi ne pada napamet koje bi uopšte i mogao da iskoristim. Nisu rađeni po uzoru ni na jedan pravi, pa nema smisla da nose oznake nekog RV-a.

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

Stigla danas

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Operacija "Sabre"
Restauracija F-86 od HB, odlicna maketa, inace moj prvenac. Standardna procedura, lakiranje i wash. Rezultati za koji dan..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1024 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 10 sakrivenih i 929 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, Asteker, awathorn, b_z_b, bojan_t, bojank, Borski1977, Botovac, cavke, darkkran, Demi87, dusanobr, dushan, Hans Gajger, ivan979, ivan_8282, Ivica1102, K-1A, Kapetan Hadok, karakaj, kib, kibihrchak, Krin, kunktator, kybonacci, Laluvr, Lazur_01, Litostroton, LostInSpaceandTime, Lucky 6, LUDI, mat, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miki 24pbr, milenko crazy north, Milometer, mist-mist, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, OKT, oldtimer, Otto Grunf, Paklenica, Permaldar, ping15, PlayerOne, Seeker, Sevatar, Sevetar, shaja1, skok, skvara, Spinosa, stalja, Stanislav1970, stegonosa, Stoilkovic, Stojan Mrsavi, superwhy, suton, The_new_Statesman, ulogovan, Username1000, Vanderx, vathra, veljko82, Vlada78, Vozd0714, W123, XBMC, Zec, ZetaMan, ZlatniRez, Zoca, Zrcalo, 787