Maketarstvo i modelarstvo

481

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • Pridružio: 01 Jul 2012
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Pančevo

Фарбање ме смирује, па ћу полако, мало по мало. Као и што сам фарбао Супер Хорнета а то изгледа овако.

Ово је 1/144 па зато неке линије нису праве. Хвала на саветима.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aleksandar Milicevic
  • Pridružio: 17 Mar 2013
  • Poruke: 730
  • Gde živiš: Beograd

Oxygen ::Jesu u pozitivu ili negativu? Mislim il-4 i petljakov.
Novi airfix je skroz OK.

Naravno u pozitivu Smile



offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

srle pvo
Samo opušteno i bez žurbe. Jer ko žuri nos u d... turi. Smile

offline
  • Pridružio: 01 Jul 2012
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Pančevo

Napisano: 13 Jan 2014 23:34

Биће Белгијанац, заситио сам се Америчких ознака у борбеним авионима.
Окси хвала на бесплатном подучавању.
Докторе добра фора.
Поздрав

Dopuna: 14 Jan 2014 0:26

Свим форумашима све најлепше. Ziveli Ziveli Ziveli

Dopuna: 14 Jan 2014 15:12

Окс како мислиш најобичнији супер-лепак?

offline
  • Diplomirani inzenjer informacionih tehnologija
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 464
  • Gde živiš: Kladovo

Auuu Skyrider, odlican ti ovaj mustang. Svidja mi se sve, naoruzanje, boje pa sve do dekala. Sve cestitke. Smile

Posalji mi na pm tacno koji je model i sliku koja je na kutiji, mozda i ja nekad oradidm istog pa da znam sta da kupim. Smile

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Pridružio: 01 Jul 2012
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Pančevo

Овде човек свашта нешто може да научи. Хвала, ако будем имао проблема бићу слободан да поставим још неко питање.

offline
  • Aleksandar Milicevic
  • Pridružio: 17 Mar 2013
  • Poruke: 730
  • Gde živiš: Beograd

Oxygen izvini ja te pogresno shvatih mislio pozitivno ili negativno misljenje.....
U negativu su,evo slike oba modela




offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1197 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 4 sakrivenih i 1124 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, alternator, ArchaBasha, b_z_b, bigvlada, bladesu, Bobrock1, bojan_t, borya90, BraneS, brufen, Bubimir, cakija, Cirkon, Deki Duga Devetka, dozorni, dule10savic, Gall, Glavni Oružni, Jester, Joint Chief, K-1A, karevski, kuntakinte, Lep1na, Lester Freamon, ljuba.b, Magarac, mdp92, mercedesamg, Mi lao shu, Miki 24pbr, MiroslavD, Mis uz pusku, mladen.zovko, Nemanja.M, nenad81, nikola11, niksa517, nixos, nnovakis, Novakomp, nuke92, obsc, Paklenica, Panter, pein, Piani Jazzer, PlayerOne, Polemarchoi, Pv123, Semberija, shota91, Sioux7674, skok, SpaDej, stegonosa, Tanjagre, tecataki, tomo2, Username1000, vathra, Veless, vlado_pg, voja64, W123, zlaya011, Zoca, zokizemun