Maketarstvo i modelarstvo

493

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2013
  • Poruke: 16

''Ox''... ja ga danas kuph. Imaću šta da radim veći deo leta. Wink Ptimeniću svu silu znanja koju pokupih na raznim sajtovima - pa šta bude da bude.
HRABRE SREĆA PRATI!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................



offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Oxygen ::
Желео бих да се захвалим колеги Скајрајдеру на помоћи око набавке

'Фала другар! Ziveli Ziveli


HAahahahahah, slusaj njega ej Bebee Dol a sta ja da kazem

ajde molim te Wink

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2012
  • Poruke: 77

Ceka se godisnji odmor pa da se raducka nesto,...

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2013
  • Poruke: 16

Meni će posle 17tice odmor biti kad se vratim na posao... Šta ću kad sam slab na klinca! Smile

offline
  • Aleksandar Milicevic
  • Pridružio: 17 Mar 2013
  • Poruke: 730
  • Gde živiš: Beograd

Ja krenuo resturacije su 39,mig 17 i 15 ali posao me ubi,malo slobodnog vremena

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

U radu 2 P-40, jedan Amer, jedan Leteci Tigar, MiG-15 koji ceka farbanje i MiG-37 ali on nece skoro na red. U planu P-38.



Prvi P-40 bi trebalo da bude zavrsen sredinom Juna. Smile

offline
  • Aleksandar Milicevic
  • Pridružio: 17 Mar 2013
  • Poruke: 730
  • Gde živiš: Beograd

Mig 37 feret-b,proizvodjac italeri?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1122 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 1040 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4. Ozrenska, advokat84, Banovo Brdo, Ben Roj, Betta, Blade, bobo85, Bodin86, boracbl1389, BORUTUS, boxbole, BOXRR, Bubimir, C-Gun, Chainsaw, Cirkon, crazydkure, Deki Duga Devetka, deLacy, Denaya, dendrit86, Dr.Strangelove, drale12, Duh sa sekirom, dule10savic, DuškoMraz, esko_hz, foka106, g_g, Goran_, Hitri, Igor Antonic, ILGromovnik, Insan, ivan1973, jodzula, kolle.the.kid, Lance Guest, luka35, MadMike, mat, Metanoja, milutin134, mitja2512, Mićko, monomah, nekdo, nelezele, nixos, Oklopnjak, Panter, peradetlić, Piani Jazzer, picknick, Pilipenda, PO1974, read-only, sabros, Semberija, singa, stegonosa, stokssone, suton, Tvrtko I, v82, vathra, Veless, Velizar Laro, vlad4, Vlada78, vladobreda, zemljanin, Zjmc, Zorge