Maketarstvo i modelarstvo

516

Maketarstvo i modelarstvo

offline
  • Pridružio: 04 Jun 2013
  • Poruke: 54
  • Gde živiš: Beograd

Evo malo slika sa izložbe maketa u Nišu Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Maj 2012
  • Poruke: 77

Zahvaljujuci nasem drugaru @Avijaticaru mozete da vidite kako smo se provodili u Nisu.



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Izložba maketa prošlog mjeseca u Banjaluci. U ulozi novinara moja malenkost Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Aleksandar Milicevic
  • Pridružio: 17 Mar 2013
  • Poruke: 730
  • Gde živiš: Beograd

Jos 2 novozavrsena, Mig 15 uti,Mig 27






















offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

manda87 ::Почео пре једно 4 године.
Врло брзо схватио да га никада нећу завршити. Smile
Није то за мене. Искрено ме чуди што нисам узео чекић. Mr. Green

Ако неко хоће да га узме и настави, нека изволи. За џ наравно.
Имам и 6 боја, не знам да ли ваљају.

Узео сам га на НБГ-у близу Цептера, заборавих како се зове продавница.












РЕЗЕРВИСАНО



















Evo kako sada izgleda Mandin polon meni.

offline
  • PEGIN 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 23

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 11 Mar 2014
  • Poruke: 17

Jel zna neko na kojoj se stranici nalazi nesto o bojenju maketa ??

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Aleksandar Milicevic
  • Pridružio: 17 Mar 2013
  • Poruke: 730
  • Gde živiš: Beograd

29tka kojom je imao solo nastup major Dmitrij Selimani na aeromitingu Batajnica 2012 (svi koji su bili secaju se te grmljavine)
Inace Zvezdina maketa 1/72,losa do zla boga.... Imam 7 migova 29,condor,italeri i ovu zvezdinu i nijedan proizvodjac ih ne radi isto......





















offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

I ti odabra najgoru Zvezdinu? Bebee Dol
italeri ti je mnooogo bolji...
Svakako lepo uradjen mig.
Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1053 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 9 sakrivenih i 961 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, bojank, Borski1977, Botovac, cavke, Cirkon, Colt D, Demi87, dushan, Electron, Gitzherai, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, ivan_8282, Jovan1983, Kapetan Hadok, karakaj, kib, kibihrchak, kybonacci, Laluvr, Lazur_01, Litostroton, LostInSpaceandTime, Lucky 6, LUDI, mat, mdp92, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miki 24pbr, milenko crazy north, mist-mist, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, OKT, Paklenica, pein, Permaldar, ping15, PlayerOne, Ripanjac, Seeker, Sevatar, Sevetar, shaja1, skvara, Spinosa, stalja, Stanislav1970, stegonosa, Stoilkovic, Stojan Mrsavi, stokssone, superwhy, suton, The_new_Statesman, tm, ulogovan, vaci, Vanderx, veljko82, VJ, Vlada78, Vozd0714, W123, Wehicle, XBMC, ZetaMan, Zoca, Zrcalo, 787