|
Poslao: 02 Maj 2017 23:25
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22289
|
Bilo je toga dosta u 1.s.r. ukljucujuci i fabricke serijske modele zvanicno uvrscene u naoruzanje...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 03 Maj 2017 00:06
|
offline
- amstel

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Maj 2012
- Poruke: 2663
- Gde živiš: Hiljadu milja od topolivnice
|
voja64 ::Rovovski dodatak za pušku Lebel..
ovo sam video u vojnom muzeju u parizu,pored nje,bile su jos neke puske sa razlictim dodacima za gadjanje iz zaklona.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Maj 2017 19:03
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
postoje sredstva koja su nastala jer je nekoga muka naterala (siroma čovek - gotov djavo...) a postoje i gluposti do koje dodje neki kancelarijski pacov... u ovom slučaju naci kancelarijski pacov
S obzirom na domet osnovnog oružja, procenjujem da je bilo efikasno kao slanik u lovu na zečeve
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2017 18:28
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Zanimljiv podkalibarni projektil u obliku četke - navodno, ovo se koristi kad nemate vremena za detaljnije čišćenje cevi...
Citat:Средство для экстренной очистки ствола (в том плане если нет времени почистить ствол нормальным банником ) от небольшого нагара или грязи. Выстрелил и вычистил.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2017 19:15
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
A šta biva sa onom gareži koja nastaje potiskivanjem ove ČETKE?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2017 19:52
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27355
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
voja64 ::A šta biva sa onom gareži koja nastaje potiskivanjem ove ČETKE?
Никад два добра заједно....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Avg 2017 12:41
|
offline
- Pridružio: 11 Mar 2013
- Poruke: 61
|
voja64 ::A šta biva sa onom gareži koja nastaje potiskivanjem ove ČETKE?
Pa protisneš još jednu "četku".
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2017 21:26
|
offline
- Snorks

- Počasni građanin
- Pridružio: 09 Apr 2014
- Poruke: 706
|
Project Orcon
Добро па није ушао у у потребу.Коришћене су птице да би се наводила ракета
|
|
|
|
|
|