Razmena, kolekcionarstvo, army shop

176

Razmena, kolekcionarstvo, army shop

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Људи, мало смеха.

Наиме, овај што пита је за мултитул је бановани Хамато Јоши, а овај испод њега, што има мултитул је исти тај лик, са трећим налогом, који је такође банован.

Што 'но каже Чкаља у "Камионџијама": "Купи ми мајко топ!".



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

Moras da mu odas priznanje za upornost Mr. Green



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2012
  • Poruke: 2

Zdravo. zanima me slem. Ako ima neko po razumnoj ceni, ili ako hoce da mi pokloni neka se javi na PP. Hvala.

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

Koji slem, ciji?

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2012
  • Poruke: 2

Svejedno mi je - kakav bilo. Pozdrav !

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Легија Цар - још једна инкарнација Хамато Јошија. И опет банана. Mr. Green

Можда да отворимо клађење када ће весељак да се упозна са нечиме што се зове ИП адреса?

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Verovatno nikad, kad do sad vec nije...

offline
  • Pridružio: 06 Dec 2009
  • Poruke: 38

Kupio bih zastitnu masnku M-3, pa ako mi neko moze reci kako se krece cena?

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Napisano: 03 Nov 2012 19:03

Nisam ih vidjao po otpadima. Video sam jednom u Nisu na buvljaku M2F kostala je 300-400 din.

Dopuna: 03 Nov 2012 19:07

Uzgred ko proizvodi M3? Trayal?

offline
  • Pridružio: 01 Nov 2012
  • Poruke: 5

Sakupljam grbove i oznake vojske srbije, vojske jugoslavije, vojske sfj kao i ambleme policijskih jedinica
Svi zainteresovani mogu da se jave putem pp

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1076 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 3 sakrivenih i 1000 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4. Ozrenska, A.R.Chafee.Jr., airsuba, alex71, annon, Bane5, black sabah, boj.an, cebam, celt, d.arsenal321, dekan.m, deki1001, Denaya, desmeki, Df410, dguru, djonsule, dok80, Dolinc, DonRumataEstorski, dule10savic, Džekson, ElGenius, Glavonja049, goran.vvv, goxin, Hans Gajger, HawX, HrcAk47, Ir, jalos, K a s p e r, karakaj, Komentator, kuntakinte, kybonacci, mack8, MadMike, MarijaC84, Marko Marković, Martin543, MaschinenPistole, mercedesamg, Mi lao shu, milos97, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nenooo, niksa517, nixos, Nobunaga, pein, pobeda, Posmatrac77OKB, radza1, ruma, skvara, SlaKoj, Solunac na steroidima, sony771, spalev, The_new_Statesman, TRAVUNIJA, trutcina, Vanderx, vathra, vladaa012, vrag81, W123, Wehicle, xAlex2, Zastava