Razmena, kolekcionarstvo, army shop

208

Razmena, kolekcionarstvo, army shop

offline
  • Miloš Jelisavčić
  • Pridružio: 18 Apr 2009
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: Smederevo

Da li neko ima na prodaju motalicu sa kablom za induktorski telefon m-63,potrebna mi je dužina najmanje 500m,i naravno koja bi bila cena?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

Cobi026 ::Da li neko ima na prodaju motalicu sa kablom za induktorski telefon m-63,potrebna mi je dužina najmanje 500m,i naravno koja bi bila cena?

Probaj na ovom sajtu da nadjes

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • xoax 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2014
  • Poruke: 22

Prodajem nove čizme Gepard br.42 - ove slike postovao je RJ u temi o čizmama a ja sam iskoristio iste da pokažem o kojem modelu se radi Wink

Cena - 5000 (moguć dogovor)

ponude preko pp.

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2012
  • Poruke: 65
  • Gde živiš: na zapadu backe

Ako neko ima neki stari metak za menjati se prodati ili ... pokloniti , neka mi je savi u PP

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

E da si isao čistit malo po Doboju ili Banja Luci mogao si ovih dana nakupit pun tamic municije . A to od kalibra 6mm pa do 30 i kusur mm za PAT.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2012
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Beograd

mislim da to bas i nije za ovu grupu, prodaja i razmena bojeve municije.
Sto se tice cizama, takve sam i ja duzio i nisu ni malo lose Smile

offline
  • xoax 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2014
  • Poruke: 22

Nema zainteresovanih ?
Ajde onda korekcija cene - 4000 din fiksno !!!

offline
  • Pridružio: 28 Dec 2013
  • Poruke: 7

AKO NEKO IMA VISKA DA MI PRODA RUCNI INDIKATOR ZA MRUD ??? BIO BIH MU ZAHVALAN .. TAKODJE TRAZIM I ORIGINALNU TORBU ZA MRUD

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

igormiljus ::AKO NEKO IMA VISKA DA MI PRODA RUCNI INDIKATOR ZA MRUD ??? BIO BIH MU ZAHVALAN .. TAKODJE TRAZIM I ORIGINALNU TORBU ZA MRUD

Znaci imas MRUD kuci Smile

Sta ce ti induktor, kad je moblini telefon bolje resenje Smile

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2012
  • Poruke: 65
  • Gde živiš: na zapadu backe

Napisano: 06 Jun 2014 19:48

Patak Daca ::mislim da to bas i nije za ovu grupu, prodaja i razmena bojeve municije.
Sto se tice cizama, takve sam i ja duzio i nisu ni malo lose Smile


Necemo u rat ... cisto kolekcionarski jedan komad Very Happy ja bi licno voleo da se menjamo ...... nekako je vise drugarski Mr. Green

Dopuna: 06 Jun 2014 19:49

frenki1986 ::E da si isao čistit malo po Doboju ili Banja Luci mogao si ovih dana nakupit pun tamic municije . A to od kalibra 6mm pa do 30 i kusur mm za PAT.


Video sam na vestima ... kesa sa bombama i municijom i to sve sa urednom porukom upozorenja , stoji okaceno o kontejner Very Happy kakva je danasnja omladina ... niko ni da takne hahah

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1684 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 6 sakrivenih i 1603 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, ALEXV, Asteker, berste23, bobomicek, Bojan198527, BOOM COMPANY, Boris90, BrcakRS, BSD, Bubimir, Car89, Chainsaw, Cicumile, cifra, cojapop, dankisha, Dimitrise93, draganca, drimer, Electron, elenemste, galico, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, igorkozar83, Ilija84, IQ116, Jeremiah, jon istvan, Jonbonjovi, Jozo74, K a s p e r, Kajzer Soze, konstruktor, koom0001, kreker, Lance Guest, Metanoja, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, milos97, minke, Mirage 2000N, mmelezovic, nevjerna beba, nnovakis, OgnjenMitric, oldtimer, Orc, panzerwaffe, Permaldar, ping15, redstar72, S-G, Sagotolio, samsung, sekretar, Shinobi, SirOliver, skok, skvara, Smiljkovich, Srki98, TangoSix, Tvrtko I, Veless, veljkovicdani, Vlada78, wolverined4, xAlex2, zmajbre