Škola/Kurs slušalaca za rezervne oficire-ŠRO/KSRO

79

Škola/Kurs slušalaca za rezervne oficire-ŠRO/KSRO

offline
  • Pridružio: 07 Feb 2017
  • Poruke: 17

Мислим да можеш уколико је факултет акредитован и наравно мораш имати српско држављанство. Али најбоље би било да позовеш министарство и информишеш се.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Vojni inženjer mašinstva
  • Pridružio: 19 Apr 2017
  • Poruke: 3

Pozdrav,ja sam novi ovde da li moze neko strucan da mi pojasni;Ja sam student VA(samofinansiranje)pa me interesuje da li ja mogu posle tog u skolu rezervih oficira i da li mogu postati aktivan u sluzbi jer vec sam izabrao smer vojnoelektronsko inzinjerstvo?



offline
  • Pridružio: 17 Jun 2009
  • Poruke: 189

Да, можеш да конкуришеш у КСРО, пролазиш сва тестирања као и студент из цивилства. Имаш право на активирање, а да ли ћеш то зависи од конкурса за пријем, потребе за попуном, итд...

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2017
  • Poruke: 3

Imam pitanje, da li se moze aplicirati za KRO ukoliko imam zavrsen privatni pravni fakultet,koji je akreditovan? Hvala.

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2009
  • Poruke: 189

Да, можеш да се пријавиш.

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2017
  • Poruke: 3

Hvala druze. Jos samo jedno pitanje. Kolike su realne sanse da se posle ovog kursa od 6 meseci osoba koja uspesno prodje kurs zaposli u vojsci?

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Zavisi šta je završio od fakulteta. Uvek se traže stručnjaci za IT sektor, inžinjeri mašinski i gradjevinski, lekari, itd.
U svakom slučaju bi trebao da se raspitaš u najbližoj ispostavi ministarstva vojnog.

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2017
  • Poruke: 3

Hvala na odgovru, konkretno ja završavam privatni pravni fakultet valjda im trebaju i pravnici, pozdrav Very Happy

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Nikolic ::Hvala na odgovru, konkretno ja završavam privatni pravni fakultet valjda im trebaju i pravnici, pozdrav Very Happy

Има их и превише.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Bogoslov ::Nikolic ::Hvala na odgovru, konkretno ja završavam privatni pravni fakultet valjda im trebaju i pravnici, pozdrav Very Happy

Има их и превише.


I to ne računajući drvene advokate!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1432 korisnika na forumu :: 21 registrovanih, 3 sakrivenih i 1408 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, Boskovic, Car89, GrammaticalAnalysis, Ivan Gajic, Kajzer Soze, nenad81, nixos, nuke92, read-only, repac, sekretar, Shilok, Stefan M, Stoilkovic, Tas011, Titan, veljko82, Vlado82, Vojo06, Zastava