Svečana promocija potporučnika

16

Svečana promocija potporučnika

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

Ne promocija oficira je svake godine u Beogradu, na istom mestu. Parada za dan vojske je svake godine u drugom gradu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Nezvanično, promocija nove klase potporučnika je u subotu, 13. Septembra sa početkom u 17 časova, ispred Skupštine u Beogradu.



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Tako je, subota u 17h Smajli

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Napisano: 08 Sep 2014 18:13



Citat:Свечаност поводом промоције најмлађих официра Војске Србије биће одржана у суботу 13. септембра у 17.30 часова, на платоу испред Дома Народне скупштине. У прве официрске чинове Указом председника Републике Србије биће промовисано 220 кадета и кадеткиња 135. класе Војне академије и један кадет који је Војну академију завршио у Републици Грчкој.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 10 Sep 2014 18:40

Tri G-4 ,tri Gazele i jedan MiG-29 za sada.

Dopuna: 12 Sep 2014 11:01

Jel danas generalna proba ?

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 458

Незванично, према информацијама којима ја располажем, данас у 20 часова.

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 13 Sep 2014 19:45

Dejan Janković pocepao vazduh ...




Dopuna: 13 Sep 2014 19:49

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Једно лаичко питање. Војска никада мања, а ми испратили 200 нових младих потпоручника. Да то није мало много за овакву војску?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Koliko naleta avijacije je bilo ?

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

ŽIVELA SRBIJA: Novi potporučnici položili zakletvu otadžbini!

Citat:18.40 - Tradicionalnim bacanjem šapki u vazduh, kojoj je prethodilo pevanje državne himne "Bože pravde", večeras je završena svečana promocija najmlađe klase oficira Vojske Srbije.Najmlađoj generacija potporučnika dobijanje prvog oficirskog čina, čestitao je i pilot aviona "mig 29" Dejan Janković, tokom naleta iznad platoa kod Doma Narodne skupštine.





Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1649 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 7 sakrivenih i 1574 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksandar11332, aramis s, Asteker, Bane san, bojan_t, Bokiboks, BOXRR, bpvl, Bubimir, cuculo, d.arsenal321, darkkran, darkojbn, dejan.7951, deLacy, Djokislav, Djota1, dozorni, gajasvi, Great White, GreenMan, iceburn, igorkozar83, jalos, jodzula, JOntra, koom0001, kunktator, ladro, M74AB3, Mcdado, mdp92, Milan Miscevic, milanpb, misa2, Mićko, mnn2, Mrav Obrad, nebkv, Nikolajevic, nobutado, OKT, pacika, Pantaaa, Panter, Pekman, PlayerOne, Pururin, Radio operater, Radula, raso76, Robin, rokokoko, saputnik plavetnila, septembar, Sharpshooter, Sirius, skok, tm, Uros Cuore Sportivo, vathra, VBoss, Veless, vukovi, vuksa72, Zrcalo, zziko