VIDEO- Linkovi ka raznim video snimcima

16

VIDEO- Linkovi ka raznim video snimcima

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

Dobar filmič borbe u Afganistanu.

In the line of fire:


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


18 godina stara "deca" uživaju u vojsci i pitanje kada če i naša vojska dobiti takve tenkove da i naši ovako uživaju.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Feb 2008
  • Poruke: 446

Blue angels



offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

Russian tank inside

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija

Stvarno je uzivancija u onom Leopardu. Steta sto nema auto punjac. Ovako se punilac rva sa ovim granatama.

Na ruskom tenku izgleda postoji problem sa kompresorom koji izvlaci dim i barutne gasove van tenka. Moguce je i da su rupe na cilindru za provetravanje cevi topa zapusene.

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ovo morate da vidite - "klon" poznatog Švarcenegerovog filma Komandos ali u ruskoj verziji...sve je isto samo Švarcija nema Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 949
  • Gde živiš: Serbia

Ovo je EXTRA Laughing Laughing Laughing

Svaka ti cast!

Moram da nabavim ovaj film Razz

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28410
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Simulacija aviopreleta u svetu za 24h

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33444

Specijlno za Djokinena
Nije to vise to odkad su povukli F-14 Wink

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Ако већ није био, овај видео је прилично интересантан.

http://www.patricksaviation.com/videos/erwan_67/305/

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2008
  • Poruke: 446

Nik Popadic

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovoaj video je postavio na svom sajtu:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1125 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 8 sakrivenih i 1025 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4. Ozrenska, Aco_GM, ArchaBasha, Asparagus, Asteker, Avalon015, bigvlada, Bodin86, bojanstros9, bojcistv, bounty hunters, bpvl, Centauro, dejan.7951, Deki Duga Devetka, deks, deLacy, Demi87, dendrit86, desmeki, doom83, dradex, Draganeli, dule10savic, Dungorth, dusanobr, Dzambas, gajasvi, Georgius, goran.vvv, Hans Gajger, Igor Antonic, Ir, Joint Chief, kozhedub, Kruger, kunktator, Kvaka22, leopard83, leptirleptir, LostInSpaceandTime, Lucky 6, luka35, Magarac, Makarid, MaksicZoran, MaschinenPistole, mercedesamg, mig21, Mihajlo, MiroslavD, Mis uz pusku, mist-mist, Mićko, naki011, Natuzzi, nelezele, nenad81, nevjerna beba, nixos, operniki, orah, ostoja, ozzy, Piani Jazzer, Posmatrac77OKB, precan, Pururin, raptorsi, RJ, S-G, Semberija, shota91, Sirius, Sky diver 29, spalev, Spinosa, stalja, stegonosa, strn, tomo2, user24, Valter071, Vanderx, vathra, VBoss, Vrač, Wehicle, zastavnik, ziggga, Zoca, Zoran1959