Vojna gimnazija

4

Vojna gimnazija

offline
  • Pridružio: 07 Feb 2012
  • Poruke: 1

Da li posle ekonomske moze da se upise vojna akademija?
I ako je neko zavrsio da li moze da mi kaze nesto o tome?..Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • chibs 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 31 Jan 2012
  • Poruke: 15

@Branka :moze



offline
  • Pridružio: 07 Feb 2012
  • Poruke: 3
  • Gde živiš: pancevo

Napisano: 08 Feb 2012 14:21

:zid: chibs ::nzm mozda bi mogla proci na dobrovoljno sluzenje vojnog roka.sta vi mislite ljudi? GUZ - Glavom U Zid

Dopuna: 08 Feb 2012 14:22

Zagrljaj TOP GUN ::Ili malo lepse receno Smile moras biti mladja od 30( i zakljucno sa 30) da bi konkurisala. Znaci nista.

offline
  • BENDA1 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 19

rade012 ::Ako bi htela u Vojnu Gimnaziju kao žensko, upiši srednju PTT školu.
hahahhahahha ili neku elektrotehnicku ili masinsku hahahahha Very Happy Very Happy Very Happy

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2012
  • Poruke: 3

Zensko sam,1997 god...da li mogu da upisem vojnu gimnaziju,i ako mogu koliko mi treba poena na prijemonom??

offline
  • BENDA1 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 06 Feb 2012
  • Poruke: 19

mozes da upises vojnu gimnaziju i neradis klasicni prijemni nego se polaze nesta ranije i trebas da budes najmanje vrlodobar djak ... Very Happy

offline
  • jovanb 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2012
  • Poruke: 1

Koja ocena iz matematike treba od 5-8 da bi upisao vojnu gimnaziju ?

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Aleksandra Atanaskovic ::Zensko sam,1997 god...da li mogu da upisem vojnu gimnaziju,i ako mogu koliko mi treba poena na prijemonom??


Da li je toliko teško da se pogleda Konkurs na sajtu VoGi?

У школској 2012/2013. години примаће се кандидати из грађанства за ученике првог разреда Војне гимназије.
УСЛОВИ КОНКУРСА
Кандидати треба да су мушког пола и да испуњавају опште и посебне услове конкурса.

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2012
  • Poruke: 3

BENDA1 ::mozes da upises vojnu gimnaziju i neradis klasicni prijemni nego se polaze nesta ranije i trebas da budes najmanje vrlodobar djak ... Very Happy

OK,hwala...Da li znas kada trebam da polazem prijemni..??Msm..koliko pre od ostalih ucenika?? Very Happy Bebee Dol

online
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5596
  • Gde živiš: Novi Sad

Александра...јел си ти мушко ? Smile
Видиш да пише да само кандидати мушког пола могу да упишу гимназију.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2469 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 7 sakrivenih i 2389 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, Apok, bankulen, bavar357, Bobrock1, Boris90, boromir, bounty hunters, BOXRR, Bubimir, croato, curiosity, Dixtrix, Djota1, djuradj, dok80, dolinalima, DonRumataEstorski, Dorcolac, Džekson, feanor, Feller, GaleDJ, Georgius, Glavonja049, Helket, igorkozar83, Jeremiah, Jester, jukeboxer, kalens021, kljift, konstruktor, kori, kovinacc, ljubo70, mat, Mihailo Gazdić, milanpb, Milometer, Moldovan, momcilob55, Mrav Obrad, Nele79, nikoladim, Nikoletina Bursac, obsc, OgnjenMitric, Orc, Oscar, peradetlić, Petar25, pfc74, pisac12, porticco, Radoslava, read-only, repac, ruma, sap, sasa87, shiro, stevo svinja, TangoSix, tomo2, Tribal, vathra, veljko82, yrraf, Zastava, Zoran1959, 79693