Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

1157

Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Već sam to opisao. Nije to odgovor.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1486
  • Gde živiš: Zajecar

Ako neko ima garantni list za AKS - 74U, odmah da ga aplouduje! Bebee Dol



offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Ako ja odgovorim, biće još teže pitanje. A trenutno je lako...

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5593
  • Gde živiš: Novi Sad

У гарантном листу пише после колико 'иљада меткова може да испуца пре него што цев мора да се мења?

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Ne, ne piše ništa takvo. Ne piše ni ono "pred paljbu se uverite da cev ne gleda u vašu glavu..."

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Руси га зову Кринков...

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

To nisam znao. Ali nije to.

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1486
  • Gde živiš: Zajecar

Ja znam da ga u Americi zovu "Krinkov", i da je to došlo iz Avganistana. Navodno je prvi put zarobljen kod oficira koji se tako prezivao, ali se ispostavilo da su mu nadimak dali lokalni Paštuni a Amerikancima preneli mudžahedini.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Gargantua ::Nije pravljen u Iževsku nego u Tuli (OAO TOZ)?


Najdublje se izvinjavam što nisam odmah primetio da si dao tačan odgovor na moje pitanje.
Naime, radi se o jedinom oružju porodice Kalašnjikova koji nije proizvodjen u Iževsku, nego u Tuli.

Uz najdublje izvinjenje kolegi Gargantui, usrdno molim da mi oprosti i postavi svoje pitanje. Zasluženo osvojeno.

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Da citiram Batu Životinju, primamo izvinjotinu, iako nemaš šta da se izvinjavaš. Pitanje jeste zaguljeno i trebalo se pomučiti.
No evo jedna laganica, ko je gospoja na slici?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 907 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 5 sakrivenih i 870 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., avijacija, bojanM84, BUDDAR70, cole77, cuvarkuca, Demi87, Draganeli, Džekson, Electron, GveX, HrcAk47, ivan1973, Kalem, kapela, kutija11, ladro, LostInSpaceandTime, maCvele, Marko Marković, nebkv, nelezele, Nikola9223, Rogan33, Simonsen23, skok, Solunac na steroidima, synergia, tamno.nebo, Tila Painen, Zoran1959