Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

1153

Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

online
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

Да пробам и ја, можда погодим

1. На самом крају концерта дошло је до авио/артиљеријског напада и сви су се разбежали

2. Концерт је био у болници на одељењу интензивне неге

3. На сахрани

4. Сви су били пијани и одржали су концерт без публике у некој шуми



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Dalje ide, dalje ide....
Odgovor broj dva!
Ovako bi to rekao onaj kreten koji prati lepu granu i drndao je ramuniku za njen amsambl slatki kupus. Medju nama i ostali odgovori su bili ...zabavni.

Koncert je bio u jednoj armijskoj bolnici u zapadnom delu poljske. Pošto su redovno tekle operacije, a mnogi slušaoci bili ranjenici kojima bi pokretanje ruku bilo bolno, koncert je održan u hodniku. Ko je mogao da prati koncert sedeo je u hodniku, a ostali su slušali iz svojih bolničkih ležaja....

Oduševljenje su iskazivali običnim rečima "Molimo još"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



online
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

Ево скроз лаког питања:

Шта је на слици:

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Minofrlač 82mm.M69 ili novija verzija M69A..
Kad se slika zarotira i uveća imate i tablice gađanja sa njim za minu M48P1

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Јел он то нама? Дај бре неко поштено питање, да се ознојимо од трагања за одговором!

online
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

Ево је у правој резолуцији. Али ротирање ми слабо иде.



Воја је, наравно, тачно одговорио, те може наставити даље.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Kako se zove predmet sa slike a nalazi se na početku redenika...

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Duzio ga godinu dana, ali 'biga zaboravilo se....

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Mislim, i nemojte me držati za reč, da se zove jezičak.

Ako nije, onda je dvotočno medjunožno uguralo sa krugovalnom postajom.

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Bese li uvodnik redenika?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5543 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 3 sakrivenih i 5498 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, ArmFPGA, bobo85, Bodin86, bojanstros9, boromir, BUDDAR70, Dimitrise93, DLazić, ekipo26, GeoM, Gheljda, Gogi_avio, Goran_, ikan, Ikica977, kaskadija, Koser, kutija11, Lance Guest, LjutaGuja, m94j, MGBRBG, mile.ilic75, MILO-VAN, nelezele, nnovakis, Parker, proka89, radza1, rodoljub, Sagotolio, sasakrajina, stingD, strn, Valter071, VanZan, Volfero, zemljanin, zokilivac, 79693