|
Poslao: 25 Sep 2009 13:37
|
offline
- bartsimpson

- Super građanin
- Pridružio: 24 Feb 2009
- Poruke: 1446
- Gde živiš: Krusevac
|
General Curtis E. LeMay
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2009 16:49
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33465
|
Mislim na uredjaj sa slike,a avion je ruski,karakteristican je nos....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2009 16:55
|
offline
- Pridružio: 10 Sep 2009
- Poruke: 917
|
ovaj put ja opet sam sebi postavljam pitanje,koja je ovo puska ?
jel to famas ali samo neka malo drugacija verzija sa drvenim stalkom ili ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2009 17:05
|
offline
- bartsimpson

- Super građanin
- Pridružio: 24 Feb 2009
- Poruke: 1446
- Gde živiš: Krusevac
|
TOP GUN ::Mislim na uredjaj sa slike,a avion je ruski,karakteristican je nos....
Ok...Nismo se razumeli
|
|
|
|
|
|