Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

455

Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

ipak nije pa povlacim odgovor

Dopuna: 12 Jan 2010 0:55

ok TOP GUN



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Jul 2009
  • Poruke: 926

La-15,Lavockin



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Jeste

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Пошто нам се заглавио квиз, ево једно лако питањце за наставак:
Које војно возило користи гуме од Формуле 1 и због чега?

Dopuna: 16 Jan 2010 20:00

Ево и помоћи, возило је кориштено за разминирање...

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2008
  • Poruke: 2292

vathra ::Пошто нам се заглавио квиз, ево једно лако питањце за наставак:
Које војно возило користи гуме од Формуле 1 и због чега?

Dopuna: 16 Jan 2010 20:00

Ево и помоћи, возило је кориштено за разминирање...




Ja znam za juznoafricki Pookie. Pitanje je 26.02.2009. postavio Bozho a ti na njega istoga dana tacno odgovorio... smešak


Bozino pitanje: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Tvoj odgovor: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Moje pitanje je bilo teže, nije bilo slike Wink
A i nisam hteo da davim ljude sa ostalim SA projektima čistača mina.
Izvoli dalje, Diemaco.

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2008
  • Poruke: 2292

Hvala kolega.


Koje je orudje na fotografiji ?


offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Diemaco,
Kakva je ovo skalamerija?
Debela cev, a mali zatvarač. Pneumatske gume, a cev postavljena bez kolevke.
Žuta boja, bez nišanske sprave. Prost mehanizam za elevaciju cevi.

Ovo može da posluži samo za neke ceremonije, a i tu je upitno zbog ružnoće.

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Мож' је протитип оног немачког топчета са 28 мм на улазу и 20 мм на излазу...

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Zorge ::Мож' је протитип оног немачког топчета са 28 мм на улазу и 20 мм на излазу...
On ima tanju cev, a zbog jačeg pritiska bi trebao da ima ozbiljniji zatvarač, kao i kolevku.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4106 korisnika na forumu :: 111 registrovanih, 15 sakrivenih i 3980 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amaterSRB, Apok, Asteker, AudioTehnica, BB, berste23, Betty25, BlackTower, Bob.Rock, bojanM84, Bolencebl, Boris90, borya90, Boskovic, BrusLi, Bubimir, celt, Cirkon, coaaco, comi991, Demi87, DENIRO, Dragan1998, Dragon Order, drimer, dusanobr, Dvojac005, dzoni19, Džekson, Giskard, Goksi95, Gosha101980, goxin, Hans Gajger, herrDule, HrcAk47, Insan, K a s p e r, komenski, Lepi Jova, Levi, lord sir giga, M74AB3, M855, Manjane, markolopin, markusx, MaschinenPistole, Medojed, mercedesamg, mexo, MGBRBG, miki69, mikoyan21, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, Milos ZA, Milun24, mist-mist, Moldovan, Muki 123, narandzasti, neutrino, nikolapetkovic, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, orjen, Pavel Medved, Peruta, Polifon, Prečanin30, pristinski korpus, procesor, Pururin, pzoca, repac, Robin, rovac, ruma, S-G, S2M, sarma, sekretar, Shilok, sickmouse, Sirius, SirOliver, Siti2, Sky diver 29, Smd, sonico, sony771, Srle993, stegonosa, stingD, t84dar, Tihi86, tritonus, Username1000, vaso1, VJ, Vlad000, Vlada78, vladom6, Vlajman1957, zarko5566, Zmajac, Zoca