Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

501

Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Imam u nekom kalibru,al ko ce to traziti sad,mnogo je toga Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sam svoj gazda ,sam svoj majstor.
  • Pridružio: 19 Jul 2008
  • Poruke: 414
  • Gde živiš: U Srbji brale

Timberwolf.

Dopuna: 06 Maj 2010 0:06

Tačnije Timberwolf C14 .338 LM.



offline
  • Pridružio: 05 Jul 2008
  • Poruke: 2292

Misirac ::Imam u nekom kalibru,al ko ce to traziti sad,mnogo je toga Smile


Ima je i na nasem forumu: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




Izambar ::Timberwolf.

Dopuna: 06 Maj 2010 0:06

Tačnije Timberwolf C14 .338 LM.


Tacnije, snajperska puska Kanadske vojske C14 Timberwolf Tactical MRSWS (Medium Range Sniper Weapon System) proizvodjaca PGWDTI (Prairie Gun Works Defence Technologies Inc. , Winnipeg, Manitoba Canada) u kalibru .338 Lapua Magnum (8.6 x 70mm).

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Izvoli dalje Izambar.

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16627

Да не губимо време...
Возило на слици је?

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Srednji artiljerijski tegljac ATS-59 ili Teski AT-T.

offline
  • 14. Oktobar - Krusevac
  • Pridružio: 24 Feb 2009
  • Poruke: 1446
  • Gde živiš: Krusevac

Britanski tenk Crusader,zamaskiran u kamion... Mr. Green

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16627

Може даље, Барте...

offline
  • 14. Oktobar - Krusevac
  • Pridružio: 24 Feb 2009
  • Poruke: 1446
  • Gde živiš: Krusevac

@KUZMAR...prepustam ti ovo pitanje...ako ne zelis ,nek'preuzme ko hoce...

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

OK, evo pitanja. Sta je na slici?




offline
  • bozo13  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Sep 2006
  • Poruke: 668
  • Gde živiš: Slovenija

Jedan moj dobar drug, je opisao baš taj sistem... ali neču da kvarim igru.

LPB

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 889 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 7 sakrivenih i 822 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, AleksSE, b_z_b, belov, Betta, Blair, blankspace, bobo85, bokicacar, Bosnjo, bpvl, brufen, burevestnik, cuculo, cuvarkuca, cyprus, Dado78, darkojovxp, Demi87, doktor097, drimer, dukajov, duro1990duro, gasha, GeoM, goxin, igorkozar83, ivan979, Jablan, Jovan1983, kibihrchak, Langdorf, MadMike, Marko1238, MarsRed, Mi lao shu, Mikisha, Milan A. Nikolic, Milan1996, nenad81, Nikolajevic, peradetlić, Plavi1, Radoslava, raketaš, redstar011, ruma, S2M, SamoGledam, skok, stokssone, strn, t.e.m.p.l.a.r., tm, Tvrtko I, VekiJ, VJ, Vojkan Petrovic, XBMC, Zukov