Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

503

Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

Kuzmar nema veze, al kad su Sovjeti napravili MT LB napravili su ga kao gusjenični traktor za hiljadu namjena u hiljadu veličina i sa hiljadu varijanti potpornih točkova. Gvozdika je artiljerijski sistem kao što je UR 77 inžinjerijski sistem a MT LB je vozilo na koje su nakalemljeni gore pomenuta sredstva. E sad na ime MT LB mogu se dodati još kojekavi "dodaci" al vozilo je u principu MT LB iliti "bazovaja mašina".



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16627

vathra ::Ево још једног чудног возила.

Која је намена ове приколице?


Да се вратимо на питање:
Приколица, има резервоар са горивом и пуно славина испод.
Чему би то могло да служи?
(погледајте колики је простор испод славина)



offline
  • FOX  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2009
  • Poruke: 281

za punjenje projektila ili bacaca plamena? Smile

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Punjenje kanistera?

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16627

aramis s ::Punjenje kanistera?
Тако је, Арамисе!

Британска приколица за пуњење канистера за гориво ("jerry can filler")
Врло користан геџет, ако треба да брзо напуните гомилу канистера.

Изволи даље, Арамисе.

Dopuna: 14 Maj 2010 20:09

Aramise?

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Izvinjavam se za kašnjenje. Na slici je...


offline
  • FOX  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2009
  • Poruke: 281

Finski T-55AM Marksman (ItPsv 90) ?

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Po broju točkova ne može nikako biti finski Marksman Wink , ali kupola Marksman jeste. Može sledeće pitanje.

offline
  • FOX  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2009
  • Poruke: 281

priznajem nisam brojao tockove Smile

Dopuna: 14 Maj 2010 21:58




na slici je ?

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

Konvektomat za pečenje hleba.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 855 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 3 sakrivenih i 811 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., abramac, Akiro, Bo96, bojanstros9, BUDDAR70, croato, Dusko_Dugousko, Flanker-G, Georgius, ghoost, Ir, Koser, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Macalone, Marko Marković, mnn2, nelezele, Nemanja Opalić, nnovakis, obsc, oddsock, ozzy, Papadubi, Pilence, proka89, rodoljub, slono, Spinosa, sspp, strn, Tafocus, Tila Painen, Veless, Wehicle, XBMC, yrraf, ZetaMan, Zoran1959