Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

52

Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

OV-1 Mohawk



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Okt 2006
  • Poruke: 1986
  • Gde živiš: nedaleko odavde

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Tačno.



offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Dok smo još kod filmova... navedite barem 5 filmova u kome se (više ili manje) pojavljuje moj omiljeni avion (F-14)

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2008
  • Poruke: 1617

Top gun
Hot shots
Red Dawn
The final countdown
Iron bird

offline
  • kripo  Male
  • Počasni građanin
  • Hvatac zjala
  • Pridružio: 19 Sep 2006
  • Poruke: 762
  • Gde živiš: Citizen of World

I jos Behind Enemy Lines?

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Hot Shots i Behind Enemy Lines nema F-14 100%
Red dawn nikad nisam gledao, mada je moguće
Iron Bird, nisam gledao, ali koliko vidim na netu, priča je vezana za WW2

Top Gun i Final Countdown da

offline
  • Pridružio: 29 Okt 2006
  • Poruke: 1986
  • Gde živiš: nedaleko odavde

Djokkinen ::Top Gun i Final Countdown da

Pored ova dva, znam da se pojavljuje u filmu '' Revenge'' (Kevin Costner) u samo prvih nekoliko scena filma. Zatim (nisam siguran) ali mislim da se mogao vidjeti u jednoj sceni ''Lov na crveni oktobar'' (problem sa sletanjem na nosač).
Priznaju li se tv serije ( ''JAG'' ) ?

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Moriarty, zaista si me iznenadio, jer malo ljudi zna za Revenge, a i za scenu u Crvenom oktobru. Priznaću ti odgovor.
Inače, pojavljuje se u parodiji na crveni oktobar - Lov na ružičasti novembar, u trilogiji Supernosač aviona (Supercarrier) i u filmu obeležavač ciljeva (Marksman). To je ono što ja znam...

Izvoli, čekamo pitanje...

offline
  • Pridružio: 29 Okt 2006
  • Poruke: 1986
  • Gde živiš: nedaleko odavde

Evo opet jedno za zamisliti se. U kom avionu se nalazimo ? Wink



Dopuna: 29 Jun 2008 22:03

Evo pomoć. U pitanju je evropski predstavnik.

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Namuči me pošteno... SAAB J-35 Draken

A evo i linka
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1586 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 6 sakrivenih i 1530 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Andrija357, Battlehammer, Belisarius, bigvlada, blatruc82, bokicacar, brufen, divison, dmitarche, fijufijukrozkapiju55, foka106, gaga23, goran.vvv, helen1, InzenjerBL, ivica976, ivran064, JOntra, Još malo pa deda, Koplje, Koser, Krusarac, loon123, marewfc, mat, mikoyan21, MILO-VAN, Mićko, MountAndBlade, Mrav Obrad, MrG, naki011, nuke92, pein, Promising0, Ripanjac, RJ, S-G, saputnik plavetnila, Sass Drake, Srky Boy, stalja, stegonosa, Tafocus, Tanjagre, tm, tomigun, Velizar Laro, xAlex2