Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

669

Vojni kviz '' Nagradno prisustvo''

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Da nije Pinoče iz mlađih dana? (Lupio sam)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 52
  • Gde živiš: Dubocica

Nije, gde cu diktatora u kviz.



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 52
  • Gde živiš: Dubocica

Admiral Jamamoto, tacan odgovor. Pitanje je kako bi se odvijale stvari na Pacifiku da nije prerano poginuo.

offline
  • Pridružio: 19 Avg 2010
  • Poruke: 1350
  • Gde živiš: NIŠ

higuy ::Admiral Jamamoto, tacan odgovor. Pitanje je kako bi se odvijale stvari na Pacifiku da nije prerano poginuo.
Исто, Јапан је већ почео посртати. Само је херојство тих војника одуговлачило коначни крај.
Иначе о самом догађају подељена су мишљења. Да ли је то права војна акција или "атентат". Но то није за ову тему.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

Kako se zove licnost na slici i u kojoj je bitki ucestvovao,koja ga je proslavila?


offline
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 52
  • Gde živiš: Dubocica

Harold "Hal" G. Moore, po bitki kod La Drang-a je snimljen film "We Were Soldiers" (2002). Njega je glumio Mel Gibson.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

da.................

offline
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 52
  • Gde živiš: Dubocica

Ko god zeli moze da nastavi. Meni za danas dosta.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

na slici je?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8487 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 6 sakrivenih i 8398 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Akiro, Asteker, avijacija, b_z_b, bladesu, boj.an, Borski1977, carinko, cifra, Citalac, Clouseau, cole77, CrveniSolaris, Cvijo_ue, DeerHunter, dejan.lxxiv, Deki Duga Devetka, deki1001, delrey, Despot1, djboj, Doc, dolinalima, domenico, Dorcolac, dradex, Glavonja049, goran.vvv, h8propaganda, HrcAk47, joca83, Jonbonjovi, Jovan.D, Kajzer Soze, Kontrausluga, kunktator, littlebunny, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, M74AB3, Macalone, Manjane, Marko Marković, metallac777, mikrimaus, Milan Miscevic, milan47, milenko crazy north, Milos1987, milos97, nemkea71, Nole, ObelixSRB, opt1, Parker, pein, Permaldar, Pilence, rakivan, rednap, repac, rovac, ruma, S2M, sekretar, Shajlok, Sharpshooter, Skakac7, sslay, Stevan2026, Stoilkovic, Stranac_sa_Istoka, suponik, The Boss, uruk, vathra, Veless, vjetar, wulfy, Zastava, zeka013, zivojin32, 79693