Žene u vojsci / policiji

156

Žene u vojsci / policiji

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

Dame Biraju,a bataci sevaju Wink




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Feb 2010
  • Poruke: 427

boksi ::Dame Biraju,a bataci sevaju Wink




Nisu jednobrazno prekrstile noge. Ostav! Wink



offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

У вези жена у руској армији: вазда су се појављивале фотке на којима су обувене у најразличитију обућу.

Изгледа да су мало порадили на том питању.

offline
  • Pridružio: 03 Dec 2010
  • Poruke: 148
  • Gde živiš: Srbija

Да није то оксиморон? Родна равноправност, а даме бирају. Very Happy

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3840
  • Gde živiš: JAGODINA

Zorge ::У вези жена у руској армији: вазда су се појављивале фотке на којима су обувене у најразличитију обућу.

Изгледа да су мало порадили на том питању.



1. Zašto prvi u stroju ne nosi suknju??? Mr. Green
2. Jesu li žene ovim zapostavljene (zanemarene)? Sve marširsju a muškarac ih predvodi... Ziveli

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2010
  • Poruke: 425

Занима ме како је решено питање дужине косе и фризуре у војси и полицији Србије, јер ако је због равноправности полова, да ли то значи да и мушкарци могу носити дугу косу? :-)))

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

Hussar ::Занима ме како је решено питање дужине косе и фризуре у војси и полицији Србије, јер ако је због равноправности полова, да ли то значи да и мушкарци могу носити дугу косу? :-)))
I imaju li muškarci u VS pravo na trudničko? Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Колико ја знам у неким земљама имају, рецимо у САД. Али не знам да ли је то трудничко, имају слободно када се беба роди.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

kad si gladan uzmi Snikers Smile

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2010
  • Poruke: 425

Khaless - вероватно си мислио на породиљско, и то је чини ми се могуће, када беба напуни 5-6 месеци старости, да мушкарац оде на породиљско, а жена да ради, дешавало се често у случајевима где жена зарађује много више од мушкарца. Мене конкретно занима како је питање косе решено, јер мушкарци су у старту дискриминисани јер не могу да носе браду, знам да је некада било кажњиво за униформисана лица да им дужина власи прелази 5 цм....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 10027 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 14 sakrivenih i 9933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Andrija357, Asteker, Avalon015, Ba4e, Bbbggg1979, bladesu, bojank, bojcistv, BOXRR, Cicumile, Cigi, cuvarkuca, Daba75, DeerHunter, Denaya, Devil city 1989, Dioniss, dukajov, Dukelander, esko_hz, ginjica, Gogi do, goxin, Grebostrek, gregorxix, Ivoo, Jeremiah, Jester, jodzula, Jovan1983, Kawasaki1000, Koplje, kozhedub, Laluvr, Linda, Magarac, Marko Marković, markolopin, mat, maxim_von_burdengate, MB120mm, Michellefromrezistance, Mihajlo, mikrimaus, Milan 84, Milan A. Nikolic, MiroslavD, mladen.zovko, Moldovan, moldway, Mrav Obrad, Naj-Turs, nelezele, nikolabb, niksa517, nnovakis, OKT, panonski mornar, pein, rodoljub, rovac, sajorg, sekretar, Semberija, Sevatar, skok, stegonosa, styg, tamno.nebo, Tas011, Tihi86, ujke, Vlada78, vladetije, vrgudinac, vukan0799, x011, zemljanin, Zrna1987