Žene u vojsci / policiji

42

Žene u vojsci / policiji

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2008
  • Poruke: 847
  • Gde živiš: RH-ZG









nadam se da nisu bile Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Jul 2008
  • Poruke: 2292

Kai5erSo7e ::






Danska princeza Mary Elizabeth na osnovnoj obuci...



offline
  • Pridružio: 21 Apr 2008
  • Poruke: 847
  • Gde živiš: RH-ZG

Diemaco ::
Danska princeza Mary Elizabeth na osnovnoj obuci...


e kad bi i nasi politicari svoju djecu slali u vojsku

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Brate al se ovaj crveni.....mislim da su mu gaće pune Smile

offline
  • Pridružio: 28 Jun 2009
  • Poruke: 67
  • Gde živiš: Capital Wasteland

nesto nije u redu sa slikom, ne vidim je!! Kajser, mozes li ponovo da postavis sliku? bas bi da je vidim. jel' to ova?


Dopuna: 05 Nov 2009 18:33

Uuups sad je vidim, izgleda da joj je trbalo vreme da se ucita

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2008
  • Poruke: 2292

DarthZoom ::jel' to ova?


Bash ona. Danska princeza Meri i njena frendica M/95 (Diemaco/Colt Canada C7A1)









offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 280

pakistanke


[/url]

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2005
  • Poruke: 1168
  • Gde živiš: Springfild

Diemaco ::Kai5erSo7e ::






Danska princeza Mary Elizabeth na osnovnoj obuci...



Ovo treba da vide ove nase, da me izvinete, pi*kice sto bi civilno da sluze... nije ih sramota.... moze jedna PRAVA princeza na obuku a ove nase seka perse bi da im mama ceo zivot cuva dupe...

Izvinite na recniku koji mi nije uobicajan ali me ovo bas iznerviralo.... Evil or Very Mad

offline
  • Pridružio: 22 Sep 2009
  • Poruke: 629
  • Gde živiš: planeta Earth


na slici je ( naravno sa lijeve strane ) je novi Americki heroj
Kimberley Maloney
culi ste za masakr u vojnoj bazi Fort Hood kada je poludjeli major Americke vojske otvorio paljbu iz dva pistolja po vojnicima
e ova cura je pripadnica rezervnih policijskih snaga , instruktor u rukovanju vatrenim oruzjem i bivsa pripadnica SWAT tima
ona je prva , na vlastitu inicijativu uletjela u prostoriju gdje se nalazio napadac i otvorila paljbu iz svoga pistolja i pogodjena je tri puta u razmjeni vatre ( dva puta u slabine i jedanput u ruku ) i nastavila je otvarati paljbu dok nije zaustavila napadaca pogodivsi ga 4 puta
zivot joj nije u opasnosti
cure mogu biti zesci borci ?
zar ne ? Ziveli

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13017
  • Gde živiš: Srbija

Svaka joj cast !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1180 korisnika na forumu :: 100 registrovanih, 12 sakrivenih i 1068 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, Andrija357, Apok, Ares12356, Avalon015, b_z_b, Bane5, Bbbggg1979, berste23, bojan_t, boromir, bpop, carinko, cemix, Chainsaw, cikadeda, Cirkon, darcaud, Dare, Denaya, denisnapast2015, desmeki, Djokkinen, djonsule, Djota1, dule10savic, dusan.l, Dusko_Dugousko, Dzuki, ekser222, esko_hz, Giskard, gobrad, goxin, Hans Gajger, Helket, iceburn, Incognito, ivan_8282, IvanMiletic, jalos, Jecmendo, Jester, jon istvan, K a s p e r, Kontrausluga, kori, lima, ljiljak, mat, MB120mm, medaTT, Medojed, milan47, milbos, milenko crazy north, Mitch22, Mrav Obrad, nebkv, Nemanja Opalić, nemkea71, Nepopravljivi, nixos, paja69, Papadubi, pein, Petarvu, pirke96, PlayerOne, Promising0, raptorsi, Ray1973, repac, rovac, royst33, S-G, samojednoimeznam, sap, saputnik plavetnila, Sharpshooter, shone34, sickmouse, Sitan_Lopov, Smiljkovich, Str2022, styg, tamno.nebo, tomigun, Tvrtko I, vathra, vdeki, vedko, Veless, vrgudinac, xAlex2, Yekaterinburg, 223223