|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2017 23:11
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22281
|
Cekam sada pametnjakovice da kazu nesto zbog farbane kose i dugih noktiju...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jun 2017 15:59
|
offline
- aramis s

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jul 2007
- Poruke: 29317
- Gde živiš: iznad smoga Beograda
|
dobri covek :: Ovo je za laku noć.
Narednik kako li se već zove, pre nego što je postala narednikovica... itd. itt
Ovo ću da naštampam u većem broju primeraka i da stavim u podrum, kod sebe i komšija. Garantovano smanjuje broj glodara za 50%.
|
|
|
|
|
|