Aeromiting "Batajnica 2009"

149

Aeromiting "Batajnica 2009"

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Trebalo bi da bude u avgustu ove godine.Od nasih, treba da ucestvuju G-4 i J-22.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Sep 2009
  • Poruke: 40
  • Gde živiš: Sombor

Ako koga interesuje aeromiting u Keckemetu ce se odrzati 7-8 avgusta.Sve vam je na ovoj adresi [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] jaoj jedva cekam.



offline
  • Pridružio: 17 Feb 2010
  • Poruke: 8

Hvala.
i ja...Smile

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

pa dobro ako ruje nece da dodju kod nas..
nek nasi zovu ukrajince..
oni imaju suhoja u svom sastavu..
a ja bi bas voleo da vidim su-27 uzivo na bataji 2012

offline
  • Pridružio: 14 Nov 2009
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Kragujevac

rusi bi dosli nego se sutanovac pita

online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8225

Kristian_KG ::rusi bi dosli nego se sutanovac pita

Opet ista prica, Rusi su bili pozvani.

offline
  • Pridružio: 14 Nov 2009
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Kragujevac

kako to ,koliko ja znam nisu ... ok sad znam Sad

cudo nas da ne ispostuju ?!

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

Kristian_KG ::cudo nas da ne ispostuju ?!
Nikakvo cudo,sta smo im mi trenutno znacajni-nista.Nekada u vreme SFRJ uglavnom trn u oku.Odnosi u svetu se veoma retko grade na postovanju,interei i samo intersi

offline
  • Pridružio: 29 Feb 2008
  • Poruke: 1497

Pogledaj gde oni uopšte učestvuju od aeromitinga...a, onda pogledaj i koliko unapred treba da se neko pozove...kako bi te na vreme uvrstio u svoj kalendar nastupa... Wink

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Mislim da ovaj video nije bio.

Miodrag Ristic i Orao...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1125 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 1044 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, alex71, aramis s, Avalon015, bobomicek, Bobrock1, bojcistv, bokicacar, Boris90, brufen, celik, celt, coaa, Crazzer, d.arsenal321, Darth Malak, debeli, DeerHunter, delrey, Demi87, Dimitrise93, draganca, dzada, Džekson, feanor, Georgius, goran.vvv, goxin, gregorxix, HrcAk47, Incognito, Iskander, Istman, ivicasimo, Kole1975, Kozi-RS, kybonacci, ladro, Lance Guest, Lieutenant, luka35, MarkoDzimi, markolopin, mercedesamg, milanpb, milutin134, Mićko, Mrav Obrad, neutrino, nixos, Petarvu, Piani Jazzer, rakivan, Ray1973, Remarqe, royst33, sap, skok, Srki98, Srpska zauvjek, stegonosa, stibium51, ujke, vaci, Vanderx, veljko82, veljkovicdani, vrgudinac, Zastava, zdrebac, zillbg, 79693, 800077