Aeromiting "Batajnica 2009"

34

Aeromiting "Batajnica 2009"

offline
  • tkd 
  • Građanin
  • Pridružio: 02 Sep 2009
  • Poruke: 76

za salesam

udji na taj sajt u INFORMACIJE ZA MEDIJE i videces prodajna mesta.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

http://www.airserbia2009.vs.rs/sr/pages/prodajna-mesta.html



offline
  • Pridružio: 30 Jul 2007
  • Poruke: 632
  • Gde živiš: BGD

U svakom slucaju, ako neko ne kupi kartu, neka nabavi invalidska kolica pa nek proba da se prosvercuje Smile

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

Ma ja ako budem isao kupicu kartu na kapiji i gotovo, bice valjda. Il cu preskociti kapiju !

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

vlada78 ::Ma ja ako budem isao kupicu kartu na kapiji i gotovo, bice valjda. Il cu preskociti kapiju !

Ma da,sta ste se uspanicili nije to hala sa 5 000 mesta Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2009
  • Poruke: 290
  • Gde živiš: Jadran

Dobar je svaka cast.

Nekad me vata i nostalgija Jugo 45, Ora, Galeb G-4, Novi Avion itd.
A bili smo jaka industrija nebi sad Pricali ni od rusima, ni od francuzima ni amerima IMALI BI SVOJE.

offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

@Vlada78
lepo farbanje sigurno nije u Momi radjeno
da dodam:ko je iz Nisha karata ima u MAMUTU danas sam kupio

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2009
  • Poruke: 1670
  • Gde živiš: Zemun

tkd ::za salesam

udji na taj sajt u INFORMACIJE ZA MEDIJE i videces prodajna mesta.

Tenks, ulazio sam i tu, video par redova i izasao, uopste nisam primetio prodajna mesta (nije htelo da me zove).

KUPIO 4 KARTE i hepi sam ko malo dete, jedva cekam, hvala za pomoc i
Pozz svima.

PS. Ako nekom znaci, ima jos karata u Mamutu u Sremskoj kod Kneza i u Vojnoj biblioteci u Vasinoj ulici, takodje blizu Kneza.

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

miloshsk ::Pozdrav svima. Pratim forum od prosle godine i mitinga u Ceneju. Vi ste jedini pouzdan izvor informacija.

Za Novosadjane, upravo sam zvao Mamut store u Z. Jovinoj, dobili su upravo karte, naravno cena je 200 dinara, imaju ih 300 komada, tako da......


koji je broj telefona mamut store u ns-u?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 769 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 6 sakrivenih i 735 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Andy, Blair, Borski1977, Botovac, darkojbn, dexteroza, DH, DonRumataEstorski, Dukelander, hellenic, hyla, Iskander, Karaula, kinderpingvin, kybonacci, m94j, marsi, Miler88, Otto Grunf, rednap, scimitar19, tomo2, Trimi68, Tumansky, vazduh, Zastava, šumar bk2