|
Poslao: 06 Sep 2012 09:15
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Она жена амерички официр би требала да буде командант Националне Гарде Охаја?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Sep 2012 10:12
|
offline
- Voja1978

- Elitni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2010
- Poruke: 2383
- Gde živiš: Beograd
|
zixo ::Она жена амерички официр би требала да буде командант Националне Гарде Охаја?
Da, Debra Esenharst. A pored nje nema stjuardesa vec ljudi i zena iz protokola MOD Srbije.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Sep 2012 10:13
|
offline
- anbeast

- Ugledni građanin
- Pridružio: 29 Jan 2009
- Poruke: 451
|
Citat:ali nazalost,za vecinu posetilaca,necujna
Rekao bih ipak: Na srecu. Toliko usiljenog humora da su usi krvarile.
Aj, molim vas, neko ko zna ruski da malo preprica ono otvoreno pismo.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Sep 2012 10:22
|
offline
- Voja1978

- Elitni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2010
- Poruke: 2383
- Gde živiš: Beograd
|
Nije JAT, samo je slicno. Iz daljine nema sanse da provalis cija ja cija.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|