Aeromiting "Kecskemét 2013"

9

Aeromiting "Kecskemét 2013"

offline
  • Lokalni politikant
  • Pridružio: 24 Jan 2012
  • Poruke: 640
  • Gde živiš: Sever








Evo jos malo mojih slika. Gledacu jos da ubacim...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ево неких мојих утисака:

Статика - јесте била сиромашна али су руски типови авиона то надокнадили, дакле пољски Су-22М-4, бугарски Су-25УБ и украјнски Су-27УБ. Исто тако био је занимљив и немачки Си Кинг.
И да, Украјинци су наплаћивали улаз у кокпит Су-27 за 2000 форинти или 5 евра, у шта сам се и сам уверио.

Динамика - румунски МиГ-21, холандски Ф-16, блиска маневарска ваздушна борба мађарских Грипена, акро групе - Турци све бољи и бољи, солидни Шпанци, стандардно одлични Италијани и импресивни Руси. Хрвати извели маневар звоно паралелно са три авиона.
Мађари мало досадили са Грипенима. Smile Дизали су их 4-5 пута што соло што у вежбама и групном летењу. А ту је био и чешки авион.

Генерално солидна организација и добар аеромитинг. Време паклено нарочито у суботу.



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Hrvatska akro grupa je imala veoma dobar nastup.
Na žalost, nemam fotke njihovog nastupa jer sam otišao da se rashladim.

offline
  • Pridružio: 25 Maj 2009
  • Poruke: 183
  • Gde živiš: Beograd

Prvi u seriji naših izveštaja iz Kečkemeta

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

neke moje..
prva serija fotki..
bice ih jos Smile









ja u cudu zvanoj Su-27ub Smile



Ziveli

rip
  • Pridružio: 02 Mar 2011
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Novi Beograd

Napisano: 06 Avg 2013 14:14




Dopuna: 06 Avg 2013 14:28



















offline
  • Lokalni politikant
  • Pridružio: 24 Jan 2012
  • Poruke: 640
  • Gde živiš: Sever








offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Jos dobrih od madjara...



rip
  • Pridružio: 02 Mar 2011
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Novi Beograd

Bugari sa su-25

offline
  • Lokalni politikant
  • Pridružio: 24 Jan 2012
  • Poruke: 640
  • Gde živiš: Sever













Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3653 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 4 sakrivenih i 3591 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, Akiro, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, Dannyboy, darionis, Desmond, DezurniOperativni, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kenny74, kikisp, Klonfer83, Krin, kybonacci, Laluvr, lcc, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, mustangkg, neko_drugi, nuke92, Prometeus, Radogost, repac, sap, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, vranjanac29, Zastava, ZlatniRez