Aeromiting u Austriji "Airpower 2011"

2

Aeromiting u Austriji "Airpower 2011"

offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Ja sam u Becu, pa mi Stajerska nije bas tako bliza. Videcu akomogu da dodjem ali nisam siguran.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

A ja mislio da je kod nas u vojsci ludilo... Shocked
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Hahahaha pa ovo jos nisam cuo u zivotu

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2010
  • Poruke: 391
  • Gde živiš: Beograd

Važno je da je uspelo! Very Happy

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Saudijski Tajfuni banuli na aeromiting posto su pokupili 2 nova iz britanske fabrike. Usput im je...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Lep miting, live stream bez prekida, dobra pokrivenost kamerama.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

Ja se ,kao po obicaju ukljucim na kraju. Jel i sutra isti letacki program ?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

1-2 jul je program. Inace upravo treba da lete italijanski trikolori ali meni ovo secka...

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Upravo kreću....

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Mi imamo nase spotere tamo boli nas briga!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1012 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 936 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, antiboljsevik74, Avalon015, Baždaranac, Belac91, BlackTower, blankspace, Bo96, Bodin86, bojan1234, Botovac, braca57, BSD, cavke, desmeki, dolinalima, Džekson, Glavonja049, GveX, jalos, Kaplar2, kib, Koplje, Kruger, kunktator, kuntalo, laurusri, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, LUDI, Manjane, Marko Marković, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, MILO-VAN, Milos1987, milutin134, Mićko, moldway, monomah, Mrav Obrad, nenooo, nobutado, novator, pein, Petarvu, PMsnow, porticco, primozj, radoznao, ruma, shaja1, Shajlok, simazr, sspp, stegonosa, stokssone, Tvrtko I, ulogovan, vathra, Vatreni Zmaj, Veless, Velizar Laro, vladom6, Vozd0714, vrgudinac, ZlatniRez, Zmajac, 787