Akro grupe

243

Akro grupe

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

zixo ::USSVoyager ::Hm, nekako mi sad izgledaju....bledo, jer Vitjazi nemaju tu zastavu na vertikalcima. Ali opet, kao i svaki vatreni obozavalac RK i Strizi pozdravljam svaku izmenu, pa tako i ovu Smile

fotka je sa russianplanes.net
a nov set fotki Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ово са Стрижима и некако али Сухоје су унаказили. Корак уназад код обе акро-групе.

aman Ziko nemoj tako odmah...prvo ukusi su razliciti,drugo valjda su Rusi prvo probali na animaciji i trece posle farbanja valjda su gledali odozdo /kao publika/ da vide kakav je utisak...sta znam kad budemo videli dok lete /ovo je samo fotka/ mozda se utisak i popravi a mozda si i u pravu..
pozdrav Djordje



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Чиопе, ту и тамо, може да прође, ал Витезе су унаказили са овом плавом на вертикалцима уместо добро познате шаре...шта им је ово требало уопште...



offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Evo i video


Ima jako negodovanja za RK semu na vertikalcima.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839

Pre neki dan...

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839

LIMA 2017


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

sremac983 ::Чиопе, ту и тамо, може да прође, ал Витезе су унаказили са овом плавом на вертикалцима уместо добро познате шаре...шта им је ово требало уопште...Ствар укуса што рече Топаловић...



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

... мени се лично никада није допадао тај вертикалац са заставом ВВС, док ми овај нови делује више војнички... мада видим и по анкети на линку који сам дао да се људима углавном не допада ова нова боја Витезова. Али, исто тако, чини ми се да ће ово бити само неко прелазно решење... За мој укус летелице акро-група углавном су увек нашминкане преко сваке мере...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839


Citat:img by Alexander Petrushin
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839

Ovih dana iznad Moskve


Citat:Фото Владимир Язынин

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

skaj

то је била застава ВВС СССР, Русије малко другачије изгледа.....они су били по томе препознатљиви, а сада су бар по мени уштројени јер су добили неки плави вертикалац без ичега....па мајку му пољубим зар нису могли да исцртају нешто везано за витезе, да дају неки шмек, овако су само префарбали заставу ВВС СССР и на томе су остали....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 845 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 12 sakrivenih i 745 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, Asteker, Bobrock1, bokicacar, Bozjidar87, brufen, Cicumile, Clouseau, Comyymoc, crazydkure, darionis, dejan1972, Deki Duga Devetka, deLacy, Devil city 1989, Dimitrise93, Dorcolac, Dusko_Dugousko, DziadekDzidek, Georgius, Glavonja049, GORDI, ibssa, igorkozar83, IpMan, Ivoo, Jeremiah, JOntra, Jozo74, KimiMR, Koplje, Kototamopeva, kreker, laurusri, Linda, luka35, M74AB3, matejman, mačković, mikrimaus, mile.ilic75, miljannis, milutin134, Mitrast, Mićko, nebkv, Nepopravljivi, ozzy, Pantelejmon, Pero, pirke96, Pururin, rednap, redstar011, redstar72, Remain, Remarqe, repac, ruma, sap, sasa87, Savantije, singa, skok, Solunac na steroidima, Srki98, starlights, stegonosa, suponik, Tanjagre, TheDictator, tm, tomo2, Trpe Grozni, trutcina, v82, Valter071, Vlada78, vladaa012, Vladimir O., vrgudinac, x011, zdrebac, Zoca, zubri, Zukov, Zvone, 79693