|
Poslao: 03 Dec 2009 12:58
|
offline
- TangoSix

- Građanin
- Pridružio: 25 Maj 2009
- Poruke: 183
- Gde živiš: Beograd
|
U dogovoru sa moderatorima otvorio sam ovaj poseban topic posvecen mom nedavnom boravku na Dubai Airshow-u '09.
Ovde cu postovati svu multimediju (slike i video) koju cu postovati i na mom blogu.
Vecina postova na blogu ce biti praceno i tekstom ali ga ovde necu postovati. Sto zbog duzine, sto zbog jednostavne mogucnosti izbora. Ako vam se dodatno cita ostavicu link. Ako vam se samo gleda kompletan materijal, nacicete ga ovde.
Objavljivanje materijala je pocelo pre tri dana:
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2009 19:35
|
offline
- DJORDJE-NO-1

- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Maj 2009
- Poruke: 2903
- Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija
|
Jel bilo ruskih borbenih aviona na ovom aeromitingu?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2009 20:34
|
offline
- TangoSix

- Građanin
- Pridružio: 25 Maj 2009
- Poruke: 183
- Gde živiš: Beograd
|
Sto se razloga tice zvanicno nisam uspeo da saznam. Samo iz razloga sto su jedine firme koje nisu bile raspolozene za bilo kakve intervjue - firme iz Rusije. Pisacu o tome detaljnije.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2009 23:10
|
offline
- Dicus

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Okt 2008
- Poruke: 3110
- Gde živiš: Beogard
|
Citat:.. politicki razlozi , kao i kod nas.
Ne bih rekao. Rusi na svim sajmovima imaju svoje predstavnike, ali nigde avione. (Farnborou, Burže, Dubai...)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2009 01:53
|
offline
- salesam

- Elitni građanin
- Pridružio: 03 Sep 2009
- Poruke: 1670
- Gde živiš: Zemun
|
Neke stvari, jako lepo recene u drugom videu, od strane demo pilota, majora.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2009 20:22
|
offline
- DJORDJE-NO-1

- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Maj 2009
- Poruke: 2903
- Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija
|
Americki F/A 18 Super Hornet za vreme Dubai air showa
|
|
|
|
|
|
|
|