|
Poslao: 17 Avg 2008 15:07
|
offline
- kNikS
- Moderator u penziji
- Pridružio: 31 Maj 2006
- Poruke: 4633
|
Bas taj, sa smedjim orlom?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2008 15:08
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Da, pa lepsi je od onog beloglavog.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2008 20:01
|
rip
- natrix
- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Nov 2007
- Poruke: 8179
|
Leonarde,
hvala ti....
ne mogu da odolim... dovoljno je bilo da samo vidim naslov i odmah mi masa ideja prostruji sivim ćelijama
Još ovo.... malo modifikacije...diverzifikacije..i stapanja u jednu celinu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2008 21:16
|
rip
- natrix
- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Nov 2007
- Poruke: 8179
|
zixo,
diverzifikacija, znači menjanje, promena, unošenje promena...slično tome znači i modifikacija....a stapanje u jednu celinu ili kao što reče OpFor fuzija
hiii, malim slovima sam napisala jer nije baš u kontekstu teme ....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2008 21:32
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Citat:hiii, malim slovima sam napisala jer nije baš u kontekstu teme .... GUZ - Glavom U Zid
Boli glava..boli glava...
Leonarde mislim da jeste bolja zuta ivica nekako onda amblem dolazi do izrazaja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Avg 2008 23:14
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Dobro je, nemo da dirash, istovremeno jednostavno i potpuno.
|
|
|
|
|
|