Heroji rata 1999. god.

127

Heroji rata 1999. god.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Слава Вам хероји славне ВЈ. Почивајте у миру, ЈУНАЦИ!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Tribina - BITKA ZA DRENICU
37.mtb



offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Citat:ДВАДЕСЕТ СЕДМА ГОДИШЊИЦА БИТКЕ НА КОШАРАМА.

Ракета НАТО-а није омела храброг везисту

Саша Миловановић је, након што је погођен објекат у којем се налазио, повезао уређаје и наставио да шаље виталне поруке граничарима


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Citat:Годишњица почетка Битке на Паштрику први пут обележена државним програмом

На данашњи дан 1999. године почела је једна од најславнијих битака током агресије НАТО-а на нашу земљу. Полагањем венаца на споменик палим борцима легендарне 549. моторизоване бригаде у кругу касарне "Војвода Петар Бојовић" и комеморативном академијом у Лесковцу је први пут годишњица Битке на Паштрику обележена државним програмом.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

На данашњи дан 01.06.1999.године погинуо је генерал пуковник Љубиша Величковић.
Једини генерал ВЈ који је погинуо у НАТО агресији.

Вечна му слава и хвала.

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2007
  • Poruke: 125

Posledica pogibije samovolja i nepostovanje operativnih pravila.Srpski receno javasluk.Zao mi ljudi koji poginuse pored njega!

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

ruma ::Posledica pogibije samovolja i nepostovanje operativnih pravila.Srpski receno javasluk.Zao mi ljudi koji poginuse pored njega!

Bio si prisutan tamo ili bar pored ?

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2007
  • Poruke: 125

Oni.koji bili prisutni pored navedene osobe nisu medu zivima,ali su mi roditelji bili u jedinici,ciji je ljudstvo poginulo zbog insistiranja ukljucenja radara pomenutog generala. A jesi bio pod komandom Velickovica?Ja jesam, 1988 godina u 204 lapu.

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Onda ova polemika može da ode i na ostale generale, pukovnike, kapetane, poručnike, vodnike...

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2007
  • Poruke: 125

Nema polemike,skidam kapu navedenim.cinovima u ratu 1999 godine!Uostalom oficirska struka me je skolovala i dala hleb u ruke!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1070 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 4 sakrivenih i 1004 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksamaki, Apok, Belisarius, Bojan198527, bojan_t, bukefal, d.arsenal321, Dorijan Grej, dule10savic, dulleo, Džekson, ElGenius, Gama, Glavonja049, gost321, Grebostrek, Iskander, Jonbonjovi, kunktator, lcc, Lieutenant, ljubo70, Marko Marković, Martin543, Metanoja, milenko crazy north, MKK7, N.e.m.a.nj.a., Nepopravljivi, nikolapetkovic, nixos, nnovakis, nuke92, pein, Petjan, Piani Jazzer, ping15, pisac12, precan, radza1, repac, rovac, S94, sajorg, sap, Smiljkovich, Srle993, strn, svnedelja, TangoSix, troki1971, tubular, vazduh, vidra boy, Vlad000, Vlada78, vladulns, vobo, ZetaMan, zokizemun, šumar bk2