PA top 20/3 mm M-55 i derivati

19

PA top 20/3 mm M-55 i derivati

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Ukri


Citat:Anti-aircraft tecnichal from the Ukrainian 127th Territorial Defense Brigade armed with a Yugoslav 20mm anti-aircraft gun.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Kamerun



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ratna "oklopna" improvizacija M55 A4 - slika potiče od pripadnika Britanskog SFOR-a, snimljena 1994. u Tomislavgradu a top je "vlasništvo" HVO.

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Ameri isprobaju Trocjevac

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovo kao da obucavaju Tunižane.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Jermenski u Nagorno Karabahu, nekad...

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

Кошаре, Раса Кошарес, кота 601. Зима 1998/99.

SA FB je slika

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878


Citat:M75 20mm anti-aircraft gun in Ukrainian service, September 2025.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878


Citat:M75 20mm anti-aircraft gun in Ukrainian service, Summer 2025.

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2896



Gantrak sa M55A4B3 u Libiji. Nisam znao da smo ih i tamo izvozili.

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

U Tunisu ih je doata bilo , jos ih koriste.
Prosle godine je bio video iz vjezbe African Lion 2025 .

E sad, posto je ovo slika iz 2012, a ta naljepnica na retrovizoru bi potvrdila da je pobunjenicko vozilo , veza Tunis -Libija ima u nivou teorija zavjera , nista konkretno ali mnogo prica je bilo da je silno oruzje preslo iz Tunisa u Libiju za pobunjenike .

Ono sto me sjecanje sluzi , da je 2010-2011 obojenom revolucijom pala vlada U Tunisu .
Video snimke koji su brisani iz tog vremena prikazivali su pobunjenike kako krše hrisćanska groblja ( sahranjeni vojnici iz 1-og i 2-og SR )u naletu demokratije i zelje za slobodom .

Talas revolucije se prosirio na Libiju i Tunis je pomagao svim silama rebelse u Libiji .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 837 korisnika na forumu :: 45 registrovanih, 5 sakrivenih i 787 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., abramac, BB, Bo96, bojanstros9, BUDDAR70, croato, cuvarkuca, cvrle312, Dado78, Duce, Dusko_Dugousko, Flanker-G, ghoost, JimmyNapoli, Koser, LostInSpaceandTime, Macalone, Manjane, Marko Marković, mnn2, Nemanja Opalić, nnovakis, oddsock, ozzy, Petarvu, Pilence, proka89, sasics, Sharpshooter, ShtagodShtagod, sickmouse, slono, Spinosa, sspp, strn, Tafocus, Tanjagre, user24, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Wehicle, yrraf